Herkes Aklını Başına Alsın Yusuf İstifa Etmedi

bugun asmmmoda kadınlaR gunu için kokteyl vardı bızzat gıttım

konu hakkında bılgı almaya calısdım

hoca degıstı

yenı hocamızın surprız yapmacağı yonunde

aldıgım cevaplar

hoca degıstı zaten kolay soracakmış

hala muhalefet olanlar var ben kafamdan uydurmuyorum tum soledıklerımı

guvenılır kısılerden öğrendıklerımı ıyılık olsun dıye aktarıyorum

kımse bana lutfen isim sormasın

tekrar merhaba arkadaşlar

bazı arkadaşlarımız tepki göstermiş herkesın kendı fıkrı saygı duyarım

oncekı yazdıgım alttakı yazıda 1 kişiye daha soracagımı solemıstım

sordum

yusuf hoca gıtmıs yerıne gelen ismi gizlilik nedenı ile soylemedıklerı ıcın yusuf hocanın gıtmedıgını soleyemeye devam edenler var

bu sınavın sorularını kımın hazırladığı konusunda net bılgıde yok herseye hazırlıklı olmalıyız

benden bu kadar kımse hocanın ısmını ıstemesın kıme sordugumu sormasın lutfen

Merhaba arkadaşlar

bende yusuf sürmen mağduruyum

öncelikle forum yonetıcılerı ve moderatorlere seslenıyorum bu konuyu baska konuyla bırleştirmeyınız veya sılmeyınız

kendım ankaradayım ankarada olanlar bılır

asmmmo odasından aldıgım bılgı onumuzdekı sınavda hocanın usulu ile olacağıdır kesın bılgıdır gıttım gorustum

gıttıgı konusundakı bılgılerın tamamı soylentıdır

hoca altın yumurtlayan tavugu bırakmak ıstemıyor istifa etsin dıye baskı yapılıyor ama etmıyor neden???

2 tane kıtabı var reklamını yapıyor adını duyuruyor reklamın ıyısı kotusu olmaz

sınavda kalanlardan sınav harcı ıtırazı para alıyor

kısacası hoca odaları turmobu reklamı ıcın kullanıyor resmen

bana muhalif olanlar olabılır hıc kımseye cevap vermeyeceğim tavsıyem burda vakıt kaybedecegınıze ders çalışın

13 mart aksamında sınavdan sonra bu konuya yazacagım haksızsam herkesten tek tek ozurdılerım

bu sadece bır uyarıdır ders çalışın tek duzenı hatmedın

konuyla ilgili bır kısıye daha soracagım en yetkılı kişilerden bıtanesi ulaşabilirsem

Ynt: Herkes Aklını Başına Alsın Yusuf İstifa Etmedi

al işte.yaw noluyor oooooooooof

arkadaslar herkes dersini çalışsın bızene hocadan

siz dogru cevap verın

kagıdınıza guvenın gecemezsenız mahkeme yolu var

yahu ne oluyo böyle bu nasıl iş konya odası hoca gitti diye mesaj çekiyo burda bir sürü adam gittiğine dair haberler aldık diyo şimdi de gitmedi deniyor. bu adam eğer gitmediyse işimiz çok zor.

kesın bılgı alındıgı sanılan şeref beyın cevabı

Şeref Can Arkadaşlar neden böyle yaptınız.Bilginizi doğrulamak için odayı arayabilrdiniz şimdi cep telefonumu yazıp herkesin öğrenmesini hiç hoş bulmadım.Telefonumu yazan emin durmuş arkadaştan benimle görüşmesini bekliyorum.Sınavda herhangi bir durum olduğunda ozamanda sorumlusu benmi oalcağım durmuş arakadaş cevap ver.

çok eskilerden bir şarkı vardı bılemem hatırlayabilecekmisin levent yükselden geç bunları diye o parça sana gelsin:)
yusuf sizin mahaledenmı arkadaşınız yusuf hoca yusuf bey ys neb ıleyım bır suru turev var
ve ayrıca yücel beyle görüştüm gitti bitti inanmayan yücel beyi arasın

Gittiyse de gitmediyse de, kesinlikle doğru bilgiyi birlik ve tüm odalar onaylamayacaktır. yani ne gitti ne kaldı. Muallak bir durumda bırakmaları onların tamamen işine gelen bir durum. Bunu anlamak için çok zeki olmaya gerek yok. Sınav kağıdını gözünüzle görmeden inanmayın. Sonra şok olursunuz.

arkadaş haklı Yusuf istifa etmedi, daha önceki dönemlerde olduğu gibi diğer hocalar gibi 3 dönem komisyonda görev yaptı bıraktı. evet istifa etmedi :D:D:

burada geçirdiğiniz zamanı derse ayırsanız çok daha iyi olur

Ancak bu konu başlığının üslübü biraz kaba olmuş. Sanki bazı kişilerin asistanlarının maillerindeki üsluba benzemiş. Hoş olmamış. Aklına başını alsın , ağır kaçar. Herkesin aklı yerindedir. Buradaki çoğu kişi birer potansiyel SMMM adayı olduğundan dolayı mutlaka adaylar bu zamana kadar ihtiyatlılığı elden bırakmayarak zaten her türlü kaynaktan soru çözmüştür, diye düşünüyorum.

madem odadan 'kesin' bilgi aldınız; niye bi yetkiliyle daha görüşme ihtiyacı hissediyorsunuz ???

ben tesmerle görüşeli 1 ay oldu gitti dediler tesmerden iyi kim bilcek??

yaa arkadaşım nasıl böyle emin konuşuyorsun?biz kendimizi ne güzel eski sisteme alıştırmıştık dersaneler bile eski sistemde soru çözüyor bu kadar insanın geleceğini nasıl riske atarlar.

ramazanbicer ' Alıntı:
burada geçirdiğiniz zamanı derse ayırsanız çok daha iyi olur
+1
hadi arkadaşlar kafamızın bulandırılmayaçalışılmasına izin vermeyelim. bunlar boş laflar. her kafadan bi ses çıktı bugüne kadar, daha da çıkacak. moral bozup boş boş düşünmeyelim. az kaldı çalışmamız lazım. ys gitti gittiiii

dershanalerin eski sistemde soru çözdüğünü gözünüzle gördünüz mü,
Yücel bey vb beyler, KOnya odası, vb. kişi ve kurumların bilgi teyit ettiğini gözünüzle gördünüz mü,
cep telefonlarına mesaj gelmiş falan filan, yok halim ergen gelmiş yok isviçreli birisi gelmiş, son 2 gündür ercan beyazıtlı geri dömüş, hatta ercan beyazıtlı komisyon süresinin gidişi böyle uzun sürdüğü için marrta o sınavları hazırlayacakmış fakat sonra yeni komisyon, peki yeni komisyon ki ? Halim ergen,
Br ara, YS gitmiş fakat bu son sınavda da biraz dosya yakmak için soruları önceden hazırlayıp da gitmiş,

oooooo bu sölynti ve dedikodular daha çok dolanır. Türk insanı dedikodu ve söylentileri çok sever. Tüm bu söylenti ve dedikodular, hatırlarsanız tam sınavların açıklanmasından 1 gün sonra başladı ve hala devam ediyor. ASlında bu sınav değil, saha önceki sınavda da bu tarz söylentiler ortaya atılmış. Aslında kimseye kızmamak gerekir, bu söylentiyi ortaya atan ilk kişi bu kadar kişinin kafasını karıştırararak belki de insanların işine çomak sokuyor. Belki de bu bilinçli bir hareket de olabilir. Ama adaylar zor durumda olduğu için ne söylense inanıyor. Sizlerde haklısınız. Ama biraz daha temkinli ve aklı-selim olalaım. Son haftamız, bu komisyon üyesi gitse de gitmese de bu haftamızı YS tarzı sorular monografiler ve sözel sorular çözerek geçileim, kaybedeceğimiz hiç bir şey olmaz. Ama belki çok şey ykazanabilirz.

Forum sitelerinde her kafadan bir ses çıkar, fazla kendinizi kaptırmayın derim, forumlar her türlü söylentinin dolaştığı platformlardır. Geçmişten gelen tecrübelere dayanararak her sınav döneminde bu tarz söylentler çıktığını YS kesin gitti, tarzındaki söylemler daha önce de ortaya atıldığı için, ben kimseye inanmıyorum. Gitti diyene de gitmedi diyene de. Benim bildiğim tek bir husus var ki o da, 2009 yılının son sınavından sonra yani 2010/1 sınavında soru türleri tamamen değişirek Komisyona başka bir üyenin katıldığı ve üyenin görevi bıraktığı ya da bıraktırıldığı yönünde hiç resmi açıklama olmamasıdır.

2010/1 sınavında soru türleri tamamen değişirek Komisyona başka bir üyenin katıldığı ve bu üyenin normal görev süresinin 2 yıl olduğudur. Gerisi teferruattır. Yani 1 yıl daha süresi olması.
[/quote]

komisyon üyelerinin 2 yıllık süresi olduğu nerede yazıyor? kanun , yönerge ,yönetmelik v.s. buraya yazar mısın?

Aaaaa öylemiymiş sayın smmmstaj. Profilinizdeki internet sitesinde satılıyor mu geçmem için gereken notlar! Hemen almam lazım, zaman kalmadı çünkü.

stajyerzade ' Alıntı:
2010/1 sınavında soru türleri tamamen değişirek Komisyona başka bir üyenin katıldığı ve bu üyenin normal görev süresinin 2 yıl olduğudur. Gerisi teferruattır. Yani 1 yıl daha süresi olması.

komisyon üyelerinin 2 yıllık süresi olduğu nerede yazıyor? kanun , yönerge ,yönetmelik v.s. buraya yazar mısın?
[/quote]

Haklısın, hiç bir yerde yazmıyor. Ama şu forum sayfalarını okumaya başladığımdan bu yana, kafalara o kadar işlemiş ki, ben de komisyon süresini 2 yıl olduğunu yazmışım. Ama hatalı yazdığımı kabul ediyorum. Ve bu sölymemi geri alıyorum.

ben 2 ayrı kaynaktan bırebır aldıgım haberlerı soyluyorum
1-yucel bey telefon gorusmesi:ben degıl bırlıkte calıstıgım bır abım aradı..ben telefondan dınledım..çok şikayet aldık.bu donem adını bakanlıga vermedık cocuklar rahat rahat gırsın sınava dedı..
2-türmob ülkü bey:yanında calıstıgım yemınlı ulku beyın yakın arkadası..gecen hafta muhasebe uzmanaları dernegınının toplantısında ricam uzerıne ozel olarak bu konuyu konustu ulku bey ıle..o da aynı seylerı soyledı..hatta fazlasını...

arkadaşlar yusuf sürmen gitti gitmedi halim ergen geldi ercan beyazıd hazırladı felan bunlar herkesin konuştuğu herkesi öğrendiği bilgileri paylaştığı bir ortamdayız. İyi güzel de bu konular biz sınava girene kadar konuşulacak şeyler peki neden böyle başlıklar açanlar aklınızı başınıza alın gidin ders çalışın diye insanları uyarmak mecburiyetinde hissediyorlar kendilerini.burdaki insanlar istediği zaman ders çalışır ve de ben çoğunlukla değişik tarzda sorular gelirde acaba bişey öğrenebilirmiyim diye de bakıyorum. ayrıca burdaki insanlar 24 saat hiç kalkmadan ders çalışcak hali yok ya size ne:))

en kıl olduğum söz burda vakit harcayacağınıza gidin ders çalışın:)) sanki ilkokul çocuğunu uyaran hoca gibiler:))