İlginç ve Komik Resimler

• Konbuyu başlatan NİSAN123
  • Başlangıç tarihi
Ynt: İlginç ve Komik Resimler

koprude-keci-inadi--809771.Jpeg

ABD?nin Montana eyaletinde yaklaşık 20 metre yüksekliğindeki bir köprünün yan kenarındaki korkulukta iki keçi bulundu. Yanlarında boşluk olmasına rağmen birbirlerine bakarak karşılıklı duran keçiler ilerlemeyi reddetti. İki gün aynı yerde kalan keçiler köprünün üstün-den geçen motorsikletçi tarafından görüldü. Polise haber verilmesi üzerine inatçı keçiler köprünün kenarından kurtarıldı.

Kaynak Milliyet

Ahh, yurdumun güzel insanları...
Teyzeciğim neyi duymaya çalışıyor acaba :)

1262379052_10151308140586303_147908356_n.jpg
Evet bir şeyler duymaya çalışıyor gibi...

Teyze daha sonra bu durumu komşularına anlatır;ayol bugün ne geldi başıma biliyormusunuz?Hayırdır!...
............na gitmiştim,yoruldum oturacak yer ararken müsait bir yer gördüm, yan bankta da iki kişi oturuyordu,yanlarına vardım ,beni gelince sustular, öylece donup kaldılar,hiç kımıldamadılar ,sonradan bide ne göreyim meğer insan değilller miş ayol, geç farkettim ,çok utandım çoook,bi görseydiniz sanki konuşuyorlarmış gibi,çok şaşırdım...bakalım daha neler göreceğiz galiba gıyamet alametleri başladı...

Merhaba ;

Teyze daha sonra bu durumu komşularına anlatır;ayol bugün ne geldi başıma biliyormusunuz?Hayırdır!...

Eskişehir 'de Doktorlar Caddesi 'ne gitmiştim,yoruldum oturacak yer ararken müsait bir yer gördüm, yan bankta da iki kişi oturuyordu,yanlarına vardım ,beni gelince sustular, öylece donup kaldılar,hiç kımıldamadılar ,sonradan bide ne göreyim meğer insan değilller miş ayol, geç farkettim ,çok utandım çoook,bi görseydiniz sanki konuşuyorlarmış gibi,çok şaşırdım...bakalım daha neler göreceğiz galiba gıyamet alametleri başladı...

NOT : Belki bilmeyenler vardır diye güzel Eskişehir'in reklamını yapmak istedim.