İşkur Eğitim İle Sağlıktan Yararlanılması Hk.

iyi günler

işkurdan işbaşı eğitim
Mayıs ayının 15 de girişim var ancak provizyon sorguladığımda halen sigortam gözükmüyor nedeni nedir acaba ?

Son düzenleme:
15 mayısta girişiniz yapıldığı için, mayıs aynında 15 günlük genel sağlık sigortası (GSS) primi ödenmiştir. sağlık hizmetlerinden yararlanabilmeniz için en az 30 gün GSS primi ödenmesi gerekiyor.
Haziran ayının bildirimi de henüz yapılmamıştır.

15 mayısta girişiniz yapıldığı için, mayıs aynında 15 günlük genel sağlık sigortası (GSS) primi ödenmiştir. sağlık hizmetlerinden yararlanabilmeniz için en az 30 gün GSS primi ödenmesi gerekiyor.
Haziran ayının bildirimi de henüz yapılmamıştır.

hastaneye gidersem şimdi ücretlimi bakılacağım ?

daha önceden süre gelene bir sağlık güvenceniz yoksa ücretli bakılacaksınız
normal bir işyeri olsa işyerinin mali müşavirine sizin adınıza sigortalı hesap fişi vererek sağlık hizmetinden daha erkenden yararlanma imkanı olabilirdi, ancak işkur aynı şeyi yapar mı bilmiyorum

daha önceden süre gelene bir sağlık güvenceniz yoksa ücretli bakılacaksınız
normal bir işyeri olsa işyerinin mali müşavirine sizin adınıza sigortalı hesap fişi vererek sağlık hizmetinden daha erkenden yararlanma imkanı olabilirdi, ancak işkur aynı şeyi yapar mı bilmiyorum

temmuzun 10 nunda 2. ücreti yatırdı işkur ama hala provizyon e-devlette gözükmüyor sizce nasıl bir yol izlemeliyim