İSMMMO Eğitimleri Hk.

mali müşavir arkadaşlar merhaba,
sizlerinde bildiği üzerine odanın eğitimleri çok pahalı. herhangi bi eğitim 1000 -2000 tl arasında değişiyor.
4500 tl 'ye eğitim var . bizler çok zor şartlarda bu ruhsatı almış kişileriz. staj sınavı , yeterlilik sınavı' na ne kadar ücret ödededik. bi o kadar da kurslara ücret ödedik. şimdi herhangi bi eğitimde kendimizi geliştirelim dediğimizde odanın bize armağanı 1000-2000 tl başlayıp 5000 tl lere kadar gidiyor. odaya ödediğimiz aidatlar yetmiyormuş gibi. bu konuda mali müşavirler olarak imza kampanyası düzenleyelim diyorum. eğitim ücretlerini daha makul tutarlara indirmek için. bu konuda görüşlerinizi bekliyorum.

Başlık açarken büyük harf kullanmayınız.

Ynt: İSMMO EĞİTİMLERİ HK

bu konuyu gündem yaptığınız için teşekkür ederim.yüzde yüz katılıyorum.bir çok gereksiz sempozyuma ve hep aynı kişilerin katıldığı (bunlar oda delegeleri ve yönetim kurulundakiler) davetler seminerlere sponsorlukları azaltıp varlığınızın yegane sebebi olan 40 bin smmm ye hizmete çağırıyorum.aldığınız aidatlar karşılığında bize verdiğiniz somut bir faydayı göremiyorum.o yüzden ne yapılması gerekiyorsa herşeye hazırım.tüm arkadaşlarıda davet ediyorum.şunuda açıkça belirteyim bende size oy verdim ama başka biri olmadığından.bu şekilde davranarak bizi kaybedeceksiniz.

Ynt: İSMMO EĞİTİMLERİ HK

biz arkadaşların bu konuda bize katılacaklarını düşündük ama pek rahatsız olan yok gördüğüm kadarıyla.demokratik bir haktır bu düşünmek suç değildir arkadaşlar.

Ynt: İSMMMO Eğitimleri Hk.

ismmmo nun ingilizce eğitimi dışında iç kontrol vs gibi eğitimlerini tavsiye ederim. fakat ingilizce de gerçekten bana göre başarılı değiller.

biz diyoruzki neden eğitimler bu kadar pahalı siz şu eğitimi tavsiye ederim diyorsunuz.anlamadınız sanırım tavsiyeden ziyade protesto ediyoruz.

eğitimlerin pahalılığından anlaşılan kimse şikayetçi değil. formdaki arkadaşların durumları anlaşılan çok iyi..
eğitim bu kadar pahalı olmasından kimse şikayetçi değil ise bizim ne kadar itibarlı bi mesleğimizin olduğunu gösteriyor. ne kadar pahalı olursa o kadar kalite artacak anlayışı var.
ben odaya aidatımı ödüyorsam . eğitim hakkımı sonuna kadar ararım. bu kadar pahalı eğitimlerle bi yerlere varılamaz.