İşveren Tarafından Tek Taraflı İş Akdi Feshi

öncelikle merhabalar
22.09.2011 yılında girdiğim iş yerimden iş verenim tarafından çalıştığım bölümün küçüleceği ve bu yüzden bizi başka bir pozisyona alabiecegi yada anlaşarak çıkarabileceğini iletti bende yan haklarımın bir çoğunu kaybedecegim için başka pozsyona geçmeyi reddettim anlaşma kısmındada kıdem tazminatımı hesaplarken sadece bürüt maaşim yemek param ve yıllık iznimi hesaplayarak bir ücret çıkardılar
bende kıdem tazminatım hesaplanırken yol yemek kıyafet özel sağlık sigortam ve aylık aldığım performans primimin de hesaplanmasını istedim kabul etmediler ve sözleşmeyi tek taraflı fesh edeceklerini ilettiler bende sadece önerilen pozisyonu kabul etmediğimi belirten bir kâğıda kendim el yazımla yazıp imzaladım kendileride noterle evrakları yollayacaklarını ilettiler

nasıl bir yol izlemeliyim şuan çok mağdur olmuş durumdayım 2 gün içerisinde apar topar bu noktaya geldik

Özel sağlık sigortanızı işveren mi karşılıyordu?
Yol ve yemek parası ayrıca veriliyormuydu?

özel sağlık evet şirketim tarafından ödeniyor
yemek ticket kart ile yatıyor
yol olarakta ayrıca bir ödenek almıyorum şirket aracı olduğu için ulaşımımıda şirket aracı ile sağlıyordum

her 6 ayda birde kıyafet yardımı alıyordum

Performans primi hariç diğerlerinin parasal değerlerinin kıdem hesabına eklenmesi gerekir.