Kartal'ın Pençesine Takılan Aciz Kanarya

• Konbuyu başlatan T U R K O
  • Başlangıç tarihi
Ynt: ... Aciz Kanarya

nane ' Alıntı:
Trabzonspor'u Kutlarım. ;D

T U R K O ' Alıntı:
Roger Federer ' Alıntı:
...
emrahov81lk0.jpg

yontmata351kupas305feneph3.jpg
Roger Federer ' Alıntı:

Ynt: Kartal'ın Pençesine Takılan Aciz Kanarya

Ben anlamadım yani KUPA yı Beşiktaş mı aldı dün? Yoksa GS mi aldı?. Bu ne kompleks ya hayret bişi.
Bu sene GS ve BJK nerdeler.????
FB hiç olmazsa final oynadı.
Tamam takılmak hoş güzel dozunda olmak lazım. Trabzonu bir fenerli olarak içten kutlarım sonuna kadar hak ettiler. :) :)

Yeter ki Fener almasın, gerisi mühim değil her alan takımda Beşiktaş almış kadar seviniyorum.

İşte bizde yıllardır bunu anlatmaya çalışıyoruz ya

Galatasaray + Beşiktaş + Trabzonspor = Fenerbahçee

Yani fener tek başına bütün bu takımları göğüslüyor. Bir fenerli olarak 28 senedir bu kupayı alamamıza rağmen gurur duydum ;)

HEDEFİMİZ TÜRK OLMAYAN TAKIMLARI YENMEKTİR.

UEFA KUPASI + SÜPER KUPA = GALATASARAY .... YANİ GALATASARAY TÜRKİYEDİR.

KÜÇÜK TAKIMLAR BÜYÜK TAKIMLARI YENMELERİ İLE ÖVÜNÜRLER, BÜYÜK TAKIMLAR İSE KAZANDIKLARI KUPALAR İLE...

Mesaj içeriğinde büyük harf kullanmayınız. Yazınızı düzeltiniz...

bir kere alınmış bir kupa için dövünmeyin bu kadar. Madem o kadar matah bir şey her sene alın ki biz de övünelim dimi ama ;)

Tebrikler TRABZON ligde de bir çelme atarsanız süper olur :D

FeaR Of DaRKNeSS ' Alıntı:
BayramBjk ' Alıntı:

bayram çok komiksin :D dur bi güleyim muahahaha

Gülmek güzel bir şeydir ama eğer yine yenildiğiniz de lütfen seni burda görmek istiyorum :)

BayramBjk ' Alıntı:
FeaR Of DaRKNeSS ' Alıntı:
BayramBjk ' Alıntı:

bayram çok komiksin :D dur bi güleyim muahahaha

Gülmek güzel bir şeydir ama eğer yine yenildiğiniz de lütfen seni burda görmek istiyorum :)

sen Fenere değilde kendi takımına baksan daha güzel olucak ama olsun burda Fenerbahçemizin büyüklüğünü gösteriyor bayram bey ;)

HAZELSU ' Alıntı:

Yani fener tek başına bütün bu takımları göğüslüyor. Bir fenerli olarak 28 senedir bu kupayı alamamıza rağmen gurur duydum ;)

Bende ;) baksanıza hepsi bir olmuş fenerbahçe ile uğraşıyolar.Anladım ki bize boşuna fenerbahçe cumhuriyeti demiyolar :)

elifcetin ' Alıntı:
HAZELSU ' Alıntı:

Bende ;) baksanıza hepsi bir olmuş fenerbahçe ile uğraşıyolar.Anladım ki bize boşuna fenerbahçe cumhuriyeti demiyolar :)

+1

elifcetin ' Alıntı:
HAZELSU ' Alıntı:

bencede , zaten fener olamasaymış bu diğer takımlar kiminle uğraşacaklarmış bilmiyorum. Biri olsa tamam derim de hepsi bizimle uğraşıyor. Bizim sayemizde prim yapıyorlar işte , :D;)

Ya işte sizde (fenerliler) böyle teselli buluyorsunuz :) Bu kadar parayı tesisi imkanı medyayı başka takıma verin,ligin,ne ligi avrupanın tozunu kaldırır.Tabiki bu imkanlar ister istemez kıskançlık duyguları yaratıyor.Çekememezlikte tabiki bu sebeptendir.Maalesef havalara girmiyceksin büyük konuşmayacaksın.Trabzonluyum,lig rekabetinde tabiki fenerle kapışırım.Fakat Fener'in kulüp ve takım kalitesini görünce açıkcası fenerden çok daha fazla ve iyi şeyler bekliyor insan.Bunuda göremeyince insan hem üzülüyor hemde oh olsun diyor :) Yoksa kimsenin normalde fenerle bir zorunun olduğunu sanmıyorum.

bende onu diyorum işte bizim sayemizde prim yapıyorsunuz sizde , öle de böyle de fener olmasa diğer takımlar da olmaz ;)

HAZELSU ' Alıntı:
bende onu diyorum işte bizim sayemizde prim yapıyorsunuz sizde , öle de böyle de fener olmasa diğer takımlar da olmaz ;)

Cok iddalı gördüm seni :)