Kasım 2014 SMMM Yeterlilik Vergi Hukuku Sınav Hazırlığı

vergiden sınava giren arkadaşlar nasıl geçti?uygulama sorusunu nasıl yaptınız acaba? stok değer düşük karşılığımı ayırdınız yoksa direk gidermi yazdınız?

Benim vergi çok kritik ya 40 kalicam yada 50ile gececegim
maliyetten geçerim ama vergi yüzünden sanırım tek dersim kalacak hayırlısı olsun inşallah cumlemiz için

Benim vergi çok kritik ya 40 kalicam yada 50ile gececegim
maliyetten geçerim ama vergi yüzünden sanırım tek dersim kalacak hayırlısı olsun inşallah cumlemiz için

Ben uygulama sorusu bekliyordum açıkcası uygulama sorusu gelseydi güzel olurdu bende maliyetten emin olmamakla beraber geçtim vergiden daha öncede 40 kaldım kaç kez bu sınavda kesin kadım :(

Bende aynı durundayim 30-40-40 bakalım bu sınavda ne olacak :(

Umarım geçersiniz ama ben 4 soruyu tamamen yanlış yapmışım obur kilerde yarım o yüzden kesin kaldım gözüyle bakıyorum.Uygulama sorusundan çok umutluydum olmadı.Fakat burada çıkıcak sorular hakkında yorum yapan arkadaşlara canı gönülden teşekkür ediyorum.1 soru çıktı.O yüzden yine desteklerinizi bekliyorum

Umarım geçersiniz ama ben 4 soruyu tamamen yanlış yapmışım obur kilerde yarım o yüzden kesin kaldım gözüyle bakıyorum.Uygulama sorusundan çok umutluydum olmadı.Fakat burada çıkıcak sorular hakkında yorum yapan arkadaşlara canı gönülden teşekkür ediyorum.1 soru çıktı.O yüzden yine desteklerinizi bekliyorum

Hayırlısı olsun arkadaşım bakarsın geçeriz ümidini kaybetme Sakin :)

Evet Betül hatırlarsan sana forumda yazmıştım vergi ve maliyette senin gibi benimde var diye çok korkuyorum açıkçası inşallah güzel olur sonuçlar

İnşallah ben kendi adıma vergiden kesin kaldım hatta yavaş yavaş çalışmaya başlıyacam.Umarım siz ikisinde verirsiniz ve 2015 mali müşavir olarak girersiniz.Emek veren herkezin en kısa zamanda belgesini alır inşallah.Ben marta kaldım maliyetten kurtulayım da bu sınavda ona bile şükür diycem

Hayırlısı betul arkadaşım bende vergiden kalabilirim sonuçlar gelsin haberlesiriz üzülme biraz zaman ver kendine hemen başlama :)

İnşallah ben kendi adıma vergiden kesin kaldım hatta yavaş yavaş çalışmaya başlıyacam.Umarım siz ikisinde verirsiniz ve 2015 mali müşavir olarak girersiniz.Emek veren herkezin en kısa zamanda belgesini alır inşallah.Ben marta kaldım maliyetten kurtulayım da bu sınavda ona bile şükür diycem

Moralini bozma derim. İnan çalışınca ama üçüncü ama dördüncü ya da beşinci sınavda hakkınla alıyorsun geçer notu. Şükür ki maliyetten Satışların Maliyeti tablosunu full yaptım ve matematiksel dağıtımda yarıda kaldım. Sonucu görmeden belgeyi aldım diyemiyorum. Geçen sınavda sadece vergiye hazırlandım. Geçilemeyecek ders değil. Sürekli oku ve okuduğunu yaz kaynağa hiç bakmadan yazarak çalış. sonra yazdıklarını oku. İnan ben bunun sonucunu gördüm.

bazı insanların yaptıkları şeyin karşılığı dünyada bulunmaz bu maili açandanda kurandanda Allah Razı olsun insanlık farklı birşey iyi ki varsınız meslektaşlarım ...