Kasım Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanır ?

2 ay sonra baskanin telefonunu bekliyorum bircok aday da bekliyordur insallah Allah herkesin gonlune gore versin

2 ay sonra baskanin telefonunu bekliyorum bircok aday da bekliyordur insallah Allah herkesin gonlune gore versin

Beni aramasada olur kuru meajıda yeter.tek maliyet vardı benimde 4.girişimdi.Verdim allahın izniyle.1.sorum tüm şıklar full doğru.İkinci soruda yarı yarıya doğru.artık burdan kaçmaz herhalde.

Beni aramasada olur kuru meajıda yeter.tek maliyet vardı benimde 4.girişimdi.Verdim allahın izniyle.1.sorum tüm şıklar full doğru.İkinci soruda yarı yarıya doğru.artık burdan kaçmaz herhalde.
Aynen mesaj atsın yeter. normal koşullarda 2 ocakta akşam 9 da açıklarlar. Ama belki yılbaşı diye bir hafta öne alabilirler.

Benim 3.girişimdi.vergi maliyet meslek vardı.sinavlar çok iyi geçti tabi bana göre.umarım okuyan hocalar da aynı kanaattedirler.:-( :-( eğer beklediğim gibi olursa hayatta yapmak istediğim bir hayal daha gerçekleşti demektir.:-D :-D :-D

Benim 3.girişimdi.vergi maliyet meslek vardı.sinavlar çok iyi geçti tabi bana göre.umarım okuyan hocalar da aynı kanaattedirler.:-( :-( eğer beklediğim gibi olursa hayatta yapmak istediğim bir hayal daha gerçekleşti demektir.:-D :-D :-D

Ben vergiden kesin kaldım bana vergi zor geldi maliyetten geçtim gibi vergi yüzünden 1 dönem daha bekliycem

Ben sizinle aynıyım birinci sorum full doğru.İkinci soruda alış giderlerini çıkardım maalesef toplamak yerine yoksa tablo falan hepsi dorğu geçtik diyelimi artık bir yerlerden kırıcak diye odum kopuyor

merhaba arkadaşlar.

1 soru Matematiksel dağitim küsüratlı mı çıkıyordu acaba.
2 soru a şıkkı ise 274.000 TL imi

1 soru doğru galiba, 2. sorunun a sı da doğru, gelir tablusun da ise faaliyet karına kadar yaptım... İnşallah geçerim. Sadece Vergi kalır

Arkadaşlar; maliyette en iyi bildiğim konu da şöyle bir hata yaptım.
1. dağıtımda güg toplamı olan 110.000 TL ' yi 5.500 ' e bölmek yerine, 5.500' ü her gider yerinin makine saatine bölerek dağıtım yaptım.
1.250 / 5.500 = 0,23
10 no.lu gider yerine GÜG 'den gelen ; 110.000 TL x 0,23 = 25.300 TL ... gibi
Birim maliyetlerinde de kuruş farkları var.
SMM ve gelir tablomun sonuçları doğru sadece gelir tablosunda bir hesabın yerini yanlış yazmışım.
Sizce 50 alma şansım var mı?

Betül ben dershaneye gittim.bilge eğitimdi.mücahit hoca bütün soruları bildi.hatta özellikle bu soruları anlattı ve üzerinde çok durdu.kadıköy bilge eğitim.hoş meslekten de maliyetten de % 100 çıkan soruların hepsini bize etutte vermişlerdi.size de imkanınız varsa bilge kadıköy meslek hocasi tayfur hoca vergi mücahit hoca maliyet zafer hocayı ısrarla tavsiye ederim.ben bir dönem deha kadıköye de gittim.bazı hocaları çok çok iyi sadi hoca suat hoca ve haşim hoca çok itilerek.ama diğer hocaları için aynı şeyi soyleyemeyecegim maalesef.Allah yardımcınız olsun...

Gülsenciğim sadece maliyet değil ki vergi ve meslekte bize söylenenlerin hepsi tuttu.ben iyi olacağını biliyordum çünkü stajda da bilgedeydim.ve kalitelerini biliyorum.ama bir hata yaptım ve haziran için dehaya gittim.sonuç hüsran.6 dersten 3 tane verebildim.

İnşallah bu sefer biter şekerim çünkü ben çalışmaktan çok yoruldum Allah cumlemizin yardımcısı olsun az emek vermiyoruz hakkımız kadercim :)

Umarım çok geçen var diye noktadan virgülden puan kirmazlarsa geçersiniz diye düşünüyorum.

Maliyetten çok geçen olacağını genede sanmıyorum.Sadece anormal olan normale döndü Forumda olan insanlar maliyet sınavını gereğinden çok ciddiye almış durumda ve çoğumuzda sadece maliyete hazırlandığımız için artık konuları ezberlemiş insanlarız.Birde son 3 sınavdır anormal sorulardan ters köşe olmaktan inciğini cıncığını çalıştık.Sınav dönüşü eve döndüğümde otobüste çoğu kişi maliyet sınavına öcü gibi bakıyordu bu sorulara ragmen