Kıdem ve İhbar Tazminatı, Maaş Alacağı, Yıllık İzin Ücreti hk.

Şimdi düşük ücretlere çalıştığım için (900 lira civarı) zaten kıt kanaat geçinmekteyim, 2 yıl kıdem tazminatım ve 28 gün yıllık izin alacağım olsa toplasanız toplasanız 3 lira ya yapar ya yapmaz, benim zaten problemim bir yerlere sıçrayacak maddi gücümün olmaması. yani avukata verebilecek ne param var, nede hangi avukat benden alacağı 200 300 lira için bununa uğraşır orasıda bilinmez?

bana ihtarname örneği bulabilirmisiniz? hani bulamıyorsanız lütfen yardımcı olun.bu sorunumu beraberce çözelim.ayrıca şirketler grubunda çalışıyorum.kimin adına göndermem gerekiyor?

200-300 liraya hiç bir avukat uğraşmaz. Ancak davayı kazanırsa karşı tarafdan vekalet ücretini alır. Ancak sizin de mutlaka vekalet harç dosya vb masrafınız mutlaka olur..

Notere gidip ne istediğinizi söyleyin onlar yazarlar basitbirşey zaten. Ancak hangi şirketin bordrosunda iseniz, ona hitaben yazılması lazım.

17 aralık 2015 de ise girdim 23.07.2016 da işime nedensiz ve haberim olmadan son verildi. Part TİME diye ise alindigım halde yaklaşık hergün 10 saat çalıştırıldım ve 8 aydır yatan sigortam sadece 24 gün bu durumda ne yapmalıyım ? Yardımcı olursanız çok sevinirim ..