Kurtlar Vadisi Pusu

Ynt: Kurtlar Vadisi Pusu

Akarsı yarınları zor da olsa hatırlarım, bir ara best fm de gecenin melon şapkası vardı, üniversiteye hazırlanırken, sözde ders çalışırken eşlik ederdi bana. O zamanlar daha samimi, daha sıcaktı, o zamanlar sanki ne olduğumuz üzerine programlar vardı şimdi ise ne olmamız gerektiği üzerine programlar var. Diyorlar ki UYUYUN.

twolf ' Alıntı:
Radyo tiyatrosu dönemlerini hatrlarmısınız veya hiç dinlediniz mi bilmiyorum ama her gün sabah saat 10-10:20 arası 20 dakikalık arkası yarın'lar vardı.Çarşamba akşamları da sanıyorum 22:00 gibi tam oyun olmak üzere radyo tiyatroları verilirdi.Bunları dinlemeyi çok severdim.Yine pazar günleri ismini yanlış hatırlamıyorsam Mustafa Yolaşan olmalı,pazar eğlencesi programı vardı.radyo günleri de aslında tam bir eğlenceydi.Hatta ilk özel radyo (sanıyorum süper fm'di ve ilk dj'ylerden biride yine yanlış hatırlamıyorsam Kadir Çöpdemir'di) ilk çıktığında patlama yapmıştı.Arabesk veya fantezi müziğini sadece "polis radyosu" çalardı ve her yerde de çekmezdi. Hey gidi günler diyesi geliyor insanın :)
evet ilk özel radyo süper fm ilk tv stardır kadir çöpdemirin müdavimiydik mustafa yolaşan değilde erkan yolaç olmasın birde cenk koray vardı....sonra çizgi adam :)

Adının mustafa olduğuna eminim de soyadında fire vermiş olabilirim :)
Melon Şapka 2000'li yılların programıydı sanıyorum.Daha yeniydi.Genelde şiir üzerineydi galiba. Adamın güzel bir ses tonu vardı..
Ortaokul yıllarında cuma sabahları radyoda "dede korkut masalları" anlatılırdı.Onu dinler okula öyle giderdim :)

Bu başlığın adı artık değişmeli sanırım,konu kurtlar vadisinden çıkıp nostaljik dizilere geleli çok olmuş :)

Benim de eskilerden hatırladığım birkaç dizi de şunlar;
bana şans dile,savaş ve anılar,miami vice,zorlu ikili (dempsey&makepeace),kara şimşek,vs..

Kara şimşek dizisinin yıldızı michael knight karakterini canlandıran David Hasselhoff.. 1980-1986 yılları arasında oynadığı kara şimşek dizisinden sonra, çekimler biter bitmez bir korku filmi için teklif almış... sonrada zaten kayboldu :)

o tekliften sonra çok korkup alkolle sakinleşmeye çalışınca kayboldu :)

o teklifi kabul etti.. korku filminde rol aldı.. sonrada korkusundan kendini alkole verdi :)

Kara şimşek trt1 ekranında hala gösterilmektedir.Gece 12-1 gibi.Korku filminden açılmışken "exorcist-şeytan" filminin 1973 yapımı ilk filminde oynayan Linda Blair -ki o zamanlar sanıyorum 9 yaşındaymış- filmden sonra 6 ay hastanede tedavi gördüğü söylenir.Haberlerin yalancısıyım.

Nostalji müzik klibi isteyenler içinde trt müzik kanalını öneririm.Gece 11 sularında (hangi günler bilmiyorum) nostaljik klipleri yayınlıyorlar.

twolf ' Alıntı:
Kara şimşek trt1 ekranında hala gösterilmektedir.Gece 12-1 gibi.Korku filminden açılmışken "exorcist-şeytan" filminin 1973 yapımı ilk filminde oynayan Linda Blair -ki o zamanlar sanıyorum 9 yaşındaymış- filmden sonra 6 ay hastanede tedavi gördüğü söylenir.Haberlerin yalancısıyım.

:D :D

çok enteresan, kara şimşekteki david hasselhoff, o diziden sonra oynadığı o korku filmini linda blair ile oynamıştı..