Maliyeciler

son torba yasa da memurlar için bir gelişme yokmu.sanırım vergi affı geliyor
fakat biz çalışanlara ne enflasyon farkı ne mesai düşünülüyor.

size öyle geliyor.....

Çocukça İstekler... ♥

Ardından Bir tas su döksem, kuruyana kadar döner misin?
Öyle tenhalarda ki yüreğim, kalkıp giderken oynattığın dalların hışırtısından ürktü kırlangıçlarım, uçtular. Geri getirir misin?
Al tüm gazoz kapaklarım senin olsun,
Ellerim soğuk, avuç içlerim terlemiyor sıkı sıkı elini tutmaktan uzun zamandır, hiç ummadığım bir anda arkamdan sokulup, koluma girip beni şaşırtır mısın?
O kadar yalnızım ki bakıp, okuyup, koklayıp sarılmak için, sana ayırdığım kalbim kadar beyaz bir günlük sayfasına iki satır yazar mısın?
Top oynarken arkadaşlarımla, akşam ezanı okundu okunacak anların tedirginliğini, uzakta belirerek yok edebilir misin?
Tatilden ansızın dönmüş en yakın arkadaşım gibi bir anda karşımda belirir misin?
10'a kadar sayıp, yumsam, sağım, solum, önüm, arkam: sobe,
saklanmayan: sen olur musun?
Adını bağırıp topu havaya attığımda, yere düşmeden gelip tutar mısın?
Sensiz bu rezil, yalan, sahte hayata bağlanırım, kim bilir...
Seni özlemediğimi söylerken, parmaklarımı kenetlemiştim sayılmaz, bir daha sorar mısın?
Tokanı alıp kaçsam buradan uzaklara, ıssız, insanlardan uzak diyarlara, peşimden gelir misin?
Gizli gizli gelsem, evinin zilini çalıp kaçsam, bana çok kızar mısın?
Seni sevdiğimi şarkılarla söyleyip, parmakla beni gösterseler, uzaktan bakıp, gülümser misin?
Önüm, arkam, sağım, solum: sobe...

Geçmiş ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum arkadaşlar.işlerinizde ve hayatınıza kolaylıklar gelsin iyi çalışmalar...