Maliyet Hesaplama

Son iki stok kartını da inceledim, bir tanesi için stok bakiyesi olmadığından satış maliyeti hesaplanamadı gibi bir uyarı çıktı, bir tanesini de manuel hesapladım ama envanter bir yerde yanlış hesaplıyor, beyin jimnastiği yaparaktan yardımcı olmak isteyenler varsa stok ekstresini gönderebilirim :)

Son iki stok kartını da inceledim, bir tanesi için stok bakiyesi olmadığından satış maliyeti hesaplanamadı gibi bir uyarı çıktı, bir tanesini de manuel hesapladım ama envanter bir yerde yanlış hesaplıyor, beyin jimnastiği yaparaktan yardımcı olmak isteyenler varsa stok ekstresini gönderebilirim :)

ahahaha:D:D Nerde bu zamanda o eski delikanlılar :)

Harbi Harbi ben yardım ederim diyen çıktımı? Arkadaşlar Dönem sonu mutabakatlarım var yardım edecek arkadaşları arıyorum:D:D

o kadar basit işlere bakmıyoruz teknik konularda nerede sıkıntı varsa onları aşmaya çalışıyoruz sorulan soru soran kişinin zekasını belirler

Harbi Harbi ben yardım ederim diyen çıktımı? Arkadaşlar Dönem sonu mutabakatlarım var yardım edecek arkadaşları arıyorum:D:D

Uğur Bey,

Benim istediğim yardım iş yükü azaltmakla ilgili bir yardım değildi, bir hata tespit ettim emin olmak için bunu teyit edecek biri var mı diye sordum.
Böyle bir yardıma, sudoku vb zeka oyunlarına hevesli ve kabiliyetli kişiler anca talip olur:)

Maliyetten keyif alıyorum, matematikten de keyif alıyorum, aslında bu bir zevk ve tercih meselesi.

Ayrıca Uğur Bey,

Zihin jimnastiği içeren her türlü yardım isteğinizi karşılamaya talibim ama emek değil zeka yoğun olsun aman dikkat:)