fonradar

Maliyet Muhasebesi 2014/3 Kasım Sınavı

esrasu

Katkı Sunan Üye
arkadaşlar maliyette ne durumdasınız ben hala kötü durumdayım çalışmaya vakit bulamıyorum. en fazla akşamları 1-2 saat çalışabiliyorum. Bu sefer sınavda ne çıkar sizce fikri olan var mı? Ben matematiksel dağıtım çıkar diye tahmin ediyorum

arkadaşlar maliyette ne durumdasınız ben hala kötü durumdayım çalışmaya vakit bulamıyorum. en fazla akşamları 1-2 saat çalışabiliyorum. Bu sefer sınavda ne çıkar sizce fikri olan var mı? Ben matematiksel dağıtım çıkar diye tahmin ediyorum

Bende çok bunalımdayım maliyetle vergi var verginin yüzüne bakmadım artık bitsin bu çile bir önceki sınavda ikisine de çok iyi hazırlanmıştım.Kalınca moralmen çökmüştüm şimdide aynı konuları çalışmak çok sıkıcı.Kursa giden arkadaşlardan destek bekliyorum forumda sanki kimse yok yada geçen sınavda herkez ruhsatını aldı bir bizmi kaldık buralarda :(

Arkadaşlar maliyet çok zevkli ve kolay bir ders sadece bol bol soru çözün. Gerekirse ismmmo nun kaynaklarından alın. Vergi hukuku başka bir konudada yazdım cevabın tamamı sizden istenmiyor. Sadece soruyla ilgili bir fikriniz varmı az çok ne biliyorsunuz ve bunu kağıda güzel aktarabilirseniz bu işi halledersiniz. Sakın boş vermeyin. Bir çoğumuzzaten mesleğin içinde olduğumuz için kulak dolgunluğu oluyor.

Bende çok bunalımdayım maliyetle vergi var verginin yüzüne bakmadım artık bitsin bu çile bir önceki sınavda ikisine de çok iyi hazırlanmıştım.Kalınca moralmen çökmüştüm şimdide aynı konuları çalışmak çok sıkıcı.Kursa giden arkadaşlardan destek bekliyorum forumda sanki kimse yok yada geçen sınavda herkez ruhsatını aldı bir bizmi kaldık buralarda :(

Aynen betül hanım geçen sınavda 1 ay çalışmıştım maliyete ve kaldım. o şoktan sonra bu sınavda hiç çalışma isteğim yok zaten işe de başladığım için vakit bulamıyorum.maliyetten sadece biz kaldık sanırım geçen sınavdan kimse yok forumda

Aynen betül hanım geçen sınavda 1 ay çalışmıştım maliyete ve kaldım. o şoktan sonra bu sınavda hiç çalışma isteğim yok zaten işe de başladığım için vakit bulamıyorum.maliyetten sadece biz kaldık sanırım geçen sınavdan kimse yok forumda

ben varım sizinle aynı durumdayım. aynı konuları çalışmaktan gına geldi.

Evet o yüzden paylaşımda olmuyor tahminde maalesef bende iteleye iteleye çalışıyorum bitsin artık bu stres bende çalışıyorum akşamları bakıyorum hafta sonu ama sanki konulara tam hakim olamadım safhaya bakıcam tekrar çıkarmı bilmem ama inşallah soru içinde soru olmaz ve sonuç odaklı olmaz

arkadaşlar bende kasımda maliyette varım:(artık çalışmak istemiyorum,günde 3 saatten fazlası sıkıyor.geçmiş yıl tüm sorularını artık kolaylıkla çözüyorum ama yinede içimde korku var.yine çok karışık sorarlarmı acaba.deha kitabını ve soru bankasınıda bitirdim.yurdakul çaldağ da var ama onu fazla açmadım,soru çözümleri daha karışık geldi.kasım sınavında beklediğim sorular:sipariş maliyet-planlı dağıtım yada matematiksel dağıtım-2.evrede çıkabilir-dimm farkları,dig farkları çıkabilir.amaaaannnn velhasıl hepsine hakim olmamız lazım.o kadar dilekçe çektik bu sefer kolay olmasını tememnni ediyorum.en azından 1 tanesini çok kolay sorabilirler.hakkımızda hayırlısı olsun diyelim.herkese başarılar:)

fuat hocanın canlı maliyet muhasebesi dersi başlayacak saat 22.00 da arkadaşlar tavsiye ederim. fauat hoca face de linkini yayınladı

Son düzenleme:
fuat hocanın canlı maliyet muhasebesi dersi başlayacak saat 22.00 da arkadaşlar tavsiye ederim. fauat hoca face de linkini yayınladı

Tüh kaçırdım desenize sosyal paylaşım sitelerine yüklenmiştir herhalde.Zaman daraldı allah herkezin yardımcısı olsun bu dönem sanki sınava giren az birkaç kişi kaldık sanki forumun eski yoğunluğu paylaşımları yok

kursa giden arkadaşlar, hocaların tahminde bulunduğu konular var mı acaba

Arkadaşlar şimdi ben sınav harcını yatırdım.Ancak sınava girmesem hakkım gitmiş oluyor mu? Yoksa para yatırsam dahi girmediğim için pas hakkını mu kullanmış oluyorum?

meslek ve maliyet var benim de ikinci girişim bu.ama formaliteden gireceğim gibi.hiç çalışmadım şu vakit oldu.dün akşam biraz kalem kımıldatayım dedim ama müthiş bir isteksizlik var.dahası kafam almıyor zaten.

maliyetten ne yapacağımı bilmiyorum bende. geçmiş sınav sorularına bakıyorum kimisini yapıyorum kimi soruyu anlamıyorum bile o derece.

Ben de haziran da ilk girişimdi 7 de 4 yaptım. Maliyet analiz ve denetim kaldı. Hele denetim benim kesin verdim dediğim bir dersti. Şimdi çalışasım gelmiyor. Maliyetten matematiksel kesin olur diye düşünüyorum.

Tüh kaçırdım desenize sosyal paylaşım sitelerine yüklenmiştir herhalde.Zaman daraldı allah herkezin yardımcısı olsun bu dönem sanki sınava giren az birkaç kişi kaldık sanki forumun eski yoğunluğu paylaşımları yok

Betül nerelerdesin ulaşamadım sana nasıl gidiyor? Görüşelim :)