Maliyet Muhasebesi Kaynak

Arkadaşlar.Maliyet Muhasebesi dersi hakkında tavsiye edebileceğiniz kitaplar ve bu derse nasıl çalışmamız gerektiği konusunda yardımlarınıza ihtiyacım var.Gerek bu dersi geçen gerekse bu derse çalışan arkadaşlarımın tavsiyeleri en önemli ışık kaynağım olacaktır.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.Herkese kolay gelsin.

Ynt: Maliyet Muhasebesi Kaynak

Süleyman Yükçü , Nalan Akdoğan ın kitapları yararlı olabilir.

Geçmiş yıllarda sorulmuş olan soruları cevaplayabiliyor olmak sizce yeterli midir? Yoksa bu tarz bir çalışma risk midir?

Yeterli dir derim farklı bir soru çıkar , yeterli değil derim bir önceki sınav sorularının aynısı çıkar, ne desek boş iyisi mi siz önceki yıllıarın çıkan sorularını çözdüğünüz gibi ayrı bir çalışma yolu daha izleyin.

Arkadaşlar Yurdakul Çaldağın kitabı olaya sırf sınav mantığı ile yaklaşmış çok fazla açıklama yok neden nasıl niçin yok basit bir konu anlatmı bol bol soru..Özelliklede nisan 2007 baskısı olanı almayın,onlarca hesap hatası,eksik bırakılmış yer vss var daha 50.sayfadayım kaçtane yer işaketledim yanlış olarak..Kamil Büyükmirzanın kitabı harika ama çok detaylı busaatten sonra kastırı biraz temmuz sınava girecekler için diyorum..herkese başarılar

bende mart sınavına girenlerdenim accounter'e katılıyorum.Ama Yurdakul Çaldağ'ın kitabını da mantığını çözerek inceleyin derim.Kendisi komisyon üyesi...

Eğer staja başlama sınavna hazırlanıyorsanız Kamil özyanız 'ın staja başlama sınavlarına hazırlık kitabınızı almanızı öneririm. özellikle önemli konular, çıkmış sorular ve sınavda hangi konulardan sorular geldiği defalarca konu aralarında anlatılmış. güzel bir kaynak
google de sm smmm staja başlama olarak aratırsanız bulursunuz
başarılar