Maliyet Muhasebesinden Kalanlar Hk.

Maliyet muhasebesinden kaldım , son hakkımdı ve son dersimdi, itiraz ettim ama umutsuzum, bu konuda bilgisi olan varmı?

Benim son hakkım ve son dersti maliyet , yine düşük not aldım, endişeliyim itiraz ettim ama umudum yok

Benimde 4. girişimdi sadece maliyet kalmıştı. Kasım sınavı son hakkım olacaktı, Umutsuz bir şekilde kalacağımı düşünerek gittim kursa yazıldım. Tavsiye üzerine farklı kaynak kitaplar aldım. Düzenli şekilde çalışmayı planlarken maliyetten geçtiğimi öğrendim :) Sizlere tavsiyem umudunuzu yitirmeden canla başla çalışın ve bu dersi yabana atmayın..

Benimde 4. girişimdi sadece maliyet kalmıştı. Kasım sınavı son hakkım olacaktı, Umutsuz bir şekilde kalacağımı düşünerek gittim kursa yazıldım. Tavsiye üzerine farklı kaynak kitaplar aldım. Düzenli şekilde çalışmayı planlarken maliyetten geçtiğimi öğrendim :) Sizlere tavsiyem umudunuzu yitirmeden canla başla çalışın ve bu dersi yabana atmayın..

şu kaynakları bizede yassanız ::)

şu kaynakları bizede yassanız ::)

Çıkmış sınav soruları kurs kaynakları rutin çalışmalarım içindeydi hep sonrasında Kamil Büyükmirza ve Mevlüt Karakaya kitaplarını görüştüğüm bir hocanın tavsiyesi üzerine aldım ve dediği cümle şu oldu; bunların sözelleride dahil satırı satırına oku olmadı başa dön kitabı tekrar bitir, bir soruyu okuduğunda tereddütsüz çözüme ulaştığını farkedeceksin, sonrasında ben bu sınavı kesin kazanırım diyebildiğinde hazır hissettiğinde gir yoksa pas hakkını kullan ve çalışmalarına devam et çünkü senin son hakkın...

Not: kitaplar elimde ve çok temizdir, isteyen arkadaşlar irtibata geçebilir...

Çıkmış sınav soruları kurs kaynakları rutin çalışmalarım içindeydi hep sonrasında Kamil Büyükmirza ve Mevlüt Karakaya kitaplarını görüştüğüm bir hocanın tavsiyesi üzerine aldım ve dediği cümle şu oldu; bunların sözelleride dahil satırı satırına oku olmadı başa dön kitabı tekrar bitir, bir soruyu okuduğunda tereddütsüz çözüme ulaştığını farkedeceksin, sonrasında ben bu sınavı kesin kazanırım diyebildiğinde hazır hissettiğinde gir yoksa pas hakkını kullan ve çalışmalarına devam et çünkü senin son hakkın...

Kamil hocanın kitabını ben alabilir miyim mümkünse.

sağol kaynaklara talibim.son 2 hakkım çok ihtiyacım var

evet yazdım ama bunlarda vicdan yok hiçbirşey farketmedi, çaresiz bekliyorum , adamı olan torpille geçiyor bir şekilde benim torpilimde yok tanıdığımda

ben öyle yaptım çıkan soruların nasıl çözüldüğüne kafayı yorarsanız konuyu ister istemez anlıyorsunuz
bide efsane hocanın soruları vardı onlarıda çözdüm
bu şekilde yapın arkadaşlar

bu arada soruları çözerken takıldığınız yerleri dikkat etmeniz gereken yerleri kendi tarzınıza göre not alın çok faydası oluyor
ben küçük not defterimin beş altı sayfası dikkat etmem gereken notları yazmış sorunun çözümünü formülüze etmiştim.
bu şekilde yapın
Bide Allahın izniyle Bu Kasım sınavında kolay çıkacak eminim tam üç dönem kastılar artık yapmazlar tahminim al geç diyecekler inşaallah üzülmeyin Emekleriniz Allahın izniyle boşa geçmeyecek buna emin olun
mailde maliyetle ilgili sorular vardı onları 2 kez çözseniz geçersiniz.maliyeti gözünüzde çok büyütmeyin.maliyeti zor yapan korkularınız