Maliyet Sınavı

şafak 9 ama teelfon gelsin diye merekal bekldeğim günden 9 gün önce, hattımı iptal etti. operatör de başkasının adına kayıtlıymış güya. kendi adıma aldığım telefon 10 yıldır bende. faturasız olunca ismi hiç görmedşm , ama hep benim di ben sıfırdan kedni kimliğimle almıştım. yeni telefon alırsam şimdi oda kayıtlarına geçer mi, yada direk teos ta ki kayıttan mı alıyorlar bilgileri acaba ?
ya bu ne şans ya

nur kardeş stajyer ken telefon numaramı değiştrdim. ankara odasına tel ettim numaram değişti güncelleme nasıl yapıyoruz dedim. bilgi işleme bağladılar numaramı söyledim kayıt ettiler. ve bilgilendirme seminer günleri filan telefonuma sms ile gelmeye başladı. odanı ara onlar yönlendirirler.

valla telefon iptal dediler aklıma ilk sınav açıklanacak ve arama yapıalcak allahım ne yapacğaım diye geldi ya.
hayatımız sınav olmuş:)))))))

tamam teşekkür ederim,2 gün içinde belli oalcak aynı numaramı tekrar alıp alamyacağım,
ona göre acilen bilglendirim odayı..

Bu sabah bende aynı kabusları görmeye başladım... Emek veren herkes geçmiş olsun... İnşallah...

geçen gün bir üstad ile görüştüm. senin ne kadar yaptğından çok , sınav komisyonun kaç geçirmek istediği önemli. bir kontenjan var. odaya oldukça yakın biriim. emin ol sen 100 yaptım desen bile güvenme , sonucu bekle gör dedi.

Rüyaların tersi çıkar derler ben hep kazanmış oluyorum :D nurbanu arkadaşım belki sınırda kalanlar için geçerlidir yoksa öyle yüksek kağıtlara birde itiraz hakkı var o yüzden zannetmem...

Arkadaşlar ben temmuz sınavında 6 dersten geçerim demiştim. İki ders için ise 50 ile geçerim demiştim. 50 ile geçerim dediğim dersleri tutturdum. Yalnız yüksek beklediğim derslerin notları nedense düşük geldi ama yinede 6 dersi vermiştim.

Şimdi tek dersin sonucunu bekliyoruz. 1 soruyu tam yaptım, diğeri ise yarım yamalak... biraz da oradan puan gelmesi gerekir diye düşünüyorum. Ancak burada yazılan yorumlar nedeniyle artık ne olacağını bilmemekle birlikte şu 9 gününün acilen geçmesini istiyorum...

31 ocak büyük gün... ve o gün iki tane sınav sonucuda birlikte açıklanıyor... Mali Müşavirlik ve Spk Bağımsız Denetçilik sınavı...

Bir gün için bu kadar heyecan fazla değil mi?

haftaya bugün bu saatlerde telefon beklıyor olacagız.umarım bekledıgımız telefon gelir......çok heyecanlıyım çokkkkkkk....