Mart 2010 SMMM Yeterlilik Sınavı

Ynt: Mart 2010 SMMM Yeterlilik Sınavı

itiraz edipte notu değişen varmı arkadaşlar

Maliyet Muhasebesi sınav notunuza yapmış olduğunuz itiraz gereği cevap kağıtlarınız yeniden değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonucunda (50) almış olduğunuz görülmüştür.

GEÇTİM ARKADAŞLAR SMMM YİM ARTIK ;D :D :D :D :D

burcu83 ' Alıntı:
yeis ' Alıntı:
burcu83 ' Alıntı:
yeis ' Alıntı:
itiraz edipte notu değişen varmı arkadaşlar

benim vergi 45 ti 50 yapmışlar..

senin adına sevindim şanslısın :D

teşekkür ederim..:)

finansal tablolardan itiraz etmiştim..aynı kalmış benim değişceğini çok düşünmüyodum zaten...çalışmaya devam :)

Finansal Tablolar ve Analizi sınav notunuza yapmış olduğunuz itiraz gereği cevap kağıtlarınız yeniden değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonucunda herhangi bir hataya rastlanmadığından aynı notu (42) almış olduğunuz görülmüştür

ebabil ' Alıntı:
Maliyet Muhasebesi sınav notunuza yapmış olduğunuz itiraz gereği cevap kağıtlarınız yeniden değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonucunda (50) almış olduğunuz görülmüştür.

vayy senin adınada sevindim hayırlı olsun..kaçtı 50 yaptılar

İtiraz Ettiğiniz Konular
Finansal Muhasebe sınav notunuza yapmış olduğunuz itiraz gereği cevap kağıtlarınız yeniden değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonucunda herhangi bir hataya rastlanmadığından aynı notu (40) almış olduğunuz görülmüştür.

Finansal Tablolar ve Analizi sınav notunuza yapmış olduğunuz itiraz gereği cevap kağıtlarınız yeniden değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonucunda herhangi bir hataya rastlanmadığından aynı notu (47) almış olduğunuz görülmüştür.

Muhasebe Denetimi sınav notunuza yapmış olduğunuz itiraz gereği cevap kağıtlarınız yeniden değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonucunda herhangi bir hataya rastlanmadığından aynı notu (26) almış olduğunuz görülmüştür.

Sonuclar gordugunuz gibi arkadaslar. 47 olan notta bile bir degisme yok. Kaldi ki denetimden ASLA 26 alacak kagit vermedim. Ama gercekten bu kadar emege yazik diyorum.

evet sonuç hiç değişmemiş arkadaşlar sınava başvuru yapmazssak hakkımız yanar mı

Muhasebe Denetimi sınav notunuza yapmış olduğunuz itiraz gereği cevap kağıtlarınız yeniden değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonucunda herhangi bir hataya rastlanmadığından aynı notu (31) almış olduğunuz görülmüştür.

Eğer Hakkım Yendiyse Sonuna Kadar Haram Olsun.

denetimden notu değişen yok heralde?

Allah şükür Mart sınavında bitirdim... Umarım herkes en kısa zamanda bitirir.
fakat denetimden yüzlerce kişinin itiraz ettiğini biliyorum hatta dersaneler bile destekliyorlardı
hiç geçebilen varmı diye merak ettim.

ebabil ' Alıntı:

Tebrikler Ebabil ..

yeis ' Alıntı:
ebabil ' Alıntı:

vayy senin adınada sevindim hayırlı olsun..kaçtı 50 yaptılar
TEŞEKKÜRLER YEİS :)

hakankrl ' Alıntı:
ebabil ' Alıntı:

Tebrikler Ebabil ..
TEŞEKKÜRLER HAKAN ÇOK SAĞOLUN ARKADAŞLAR DARISI TÜM EMEK VEREN ARKADAŞLARIN BAŞINA

burcu83 ' Alıntı:
teşkürler...
ama şu var arkadaşlar cidden haklarımız yeniyor birkez daha emin oldum ..75 kağıt vermiştim ama ama şükür 50 vermişler.denetimden kalan arkadaşlar için üzgünüm.inş temmuzda temizlersiniz.kalan arkadaşlar bilmedikleri için değil hacaların keyfi puanlaması sonucu kaldılar .Allah yardımcınız olsun.

geçen arkadaşları tebrik ederim,bende mali müşavirler arasına dahil oldum,maliyet muhasebesinden notum 40 tı,
50 vermişler