Mart 2010 SMMM Yeterlilik Sınavı

Ynt: Mart 2010 SMMM Yeterlilik Sınavı

yusufalemdar ' Alıntı:
geçen arkadaşları tebrik ederim,bende mali müşavirler arasına dahil oldum,maliyet muhasebesinden notum 40 tı,
50 vermişler
aynen benimde öyle oldu :)
ben kesin kararlıydım.olumsuz olsaydı dava acacaktım.avukatla bile görüşmüştüm.itirazdan sonuçundan sonra gel dilekceni yazıp verelim demişti.bende kafamda hep itiraz biran önce acıklansada avukata gidip dilek çemi versem aradan çıksa ve ders çalışmaya başlasam diyorsum.bitaraftanda içimde hep umut vardı.eminseniz kendinizden dava açmaktan çekinmeyin diyorum ben.sonunakadar gidin

ebabil ' Alıntı:
yusufalemdar ' Alıntı:
geçen arkadaşları tebrik ederim,bende mali müşavirler arasına dahil oldum,maliyet muhasebesinden notum 40 tı,
50 vermişler
aynen benimde öyle oldu :)
ben kesin kararlıydım.olumsuz olsaydı dava acacaktım.avukatla bile görüşmüştüm.itirazdan sonuçundan sonra gel dilekceni yazıp verelim demişti.bende kafamda hep itiraz biran önce acıklansada avukata gidip dilek çemi versem aradan çıksa ve ders çalışmaya başlasam diyorsum.bitaraftanda içimde hep umut vardı.eminseniz kendinizden dava açmaktan çekinmeyin diyorum ben.sonunakadar gidin

mali müşavir olmaya hak kazandım deyin daha iyi oluyor :)
çünkü sizleri artık 2500 TL ye yakın bir ek maliyet bekliyor :)
ruhsat bedeli vs. bedeller altında :)

bende denetimden itiraz etmiştim ama aynen 34 notum geri iade gecen arkadasları tebrik ederim

Finansal Muhasebe sınav notunuza yapmış olduğunuz itiraz gereği cevap kağıtlarınız yeniden değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonucunda herhangi bir hataya rastlanmadığından aynı notu (42) almış olduğunuz görülmüştür.

Muhasebe Denetimi sınav notunuza yapmış olduğunuz itiraz gereği cevap kağıtlarınız yeniden değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonucunda herhangi bir hataya rastlanmadığından aynı notu (36) almış olduğunuz görülmüştür.

Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik Meslek Hukuku sınav notunuza yapmış olduğunuz itiraz gereği cevap kağıtlarınız yeniden değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonucunda herhangi bir hataya rastlanmadığından aynı notu (10) almış olduğunuz görülmüştür.

Gerçekten boşuna beklemişimmm:((( Hayal kırıklıgı en azından fınansal muhasebe den alırım puan dıyordum onlar bızı bırakmakta kararlıysa bızde ruhsatı almakta kararlıyız.Sizlere yenılmıycez...

ufuk ve ayşegül arkadaslarıma tesekkür ederim denetim notları için

Benim notumda da değişen bişi yok.

Komisyondaki o denetim hocası artık her kimse bize vermediği o notları alsın.................

Bir insan bu kadar ......... çocuğu olamaz.....

başvuru ve itirazı beraber düşünürsek,denetimden iyi hasılat yaptılar :)

LevenTR ' Alıntı:
Bu arada ebabil tebrik ederim. Darısı başımıza artık :)
teşekkür ederim darısı sana ve tüm emek veren arkadaşlara.
bu sınavlarda nekadar emek zamn ve para harcadığımızı en iyi biz biliyoruz o nedenle en iyide yine bizler birbirimizi anlıyoruz.hocaların keyfi yerindedir eminim.denetimde eminim temmuz sorular çok basit gelecek çalışırken çok fazla kasmayın kendinizi. maliyet aralıkta çok zordu ve %85 kalan oldu mart bildiğiniz gibi çok çok basitti.ayni şeyi temmuzda denetim için yapacaklardır.bu sınavlarda bir sıtandart yok.zorluk derecesi dönem dönem değişiyor.
özel smmm sınavlarında formalite icabı ruhsatları dağıttılar,bunun en iyi kanıtı tesmerin onlara kaynak kitap vermesi ve soruların basitliğidir.bizler ise çalışacağımız kaynak kitaplar belli olmadığından ömer dumanın kitabına çalışıp başka bir kaynaktan sorulduğu için kalabiliyoruz.işte tesmerin adaletiiiiiiii.bu düzende değişmicek çünkü kimse bunlara itiraz etmiyor ,sadece yakınıyor ve yerimizde oturuyoruz .
umarım dosya yakan çok kişi olmaz zira denetim son hakkı olanlar sanırım çok zor durumda kaldılar.

arkadaslar hs no T.İş Bankası 487 255 Dikmen /Ankara Şubesi
Tek Ders
70,00-TL

dımı arkadaslar bugun 4,30 da ogrenır ogrenmez bankaya bırını yolladım ıtıraz degıl smmm sınav basvusu 3 ders dedırttım bır sorun yoktur dım ıbaska bırsyedenıyormu kampanya koda elusl 11 fılan gıbı bırseyler okumustum sorun var mıdır acıl yardım eder mısınız???

ozges ' Alıntı:
Tek Ders
70,00-TL

dımı arkadaslar bugun 4,30 da ogrenır ogrenmez bankaya bırını yolladım ıtıraz degıl smmm sınav basvusu 3 ders dedırttım bır sorun yoktur dım ıbaska bırsyedenıyormu kampanya koda elusl 11 fılan gıbı bırseyler okumustum sorun var mıdır acıl yardım eder mısınız???

Panik yapmana gerek yok Ozge. Dogru hesaba yatirmissin. Pazartesi gunu de sisteme dusecektir. Yasasin Emegi Somurunun Gucu! diyerekten sinavlarda basarilar diliyorum. Allah hepimizin yardimcisi olsun.

arkadaslar lutfen acıl bılgı kampanya hs nosu:4248304250542416 ıban no:tr45 006 4000 0014 2480 5424 16 mı cıkıyor dekontta

SirkeciMD ' Alıntı:
ozges ' Alıntı:
Tek Ders
70,00-TL

Panik yapmana gerek yok Ozge. Dogru hesaba yatirmissin. Pazartesi gunu de sisteme dusecektir. Yasasin Emegi Somurunun Gucu! diyerekten sinavlarda basarilar diliyorum. Allah hepimizin yardimcisi olsun.

çok teşekkürler sirkeci Amın Allah hepımızın yardımcısı olsun yben hesap nosu dogrı verdım emınımde o bayan dogru yere mı yapmıs ondan emın olamıyorum yatıran velbet varrdır bı karsılastırabılır mı acaba???

kalanlara sabır geçenlere hayırlı olsun diyorum benmde tek dersim kalmıştı geçmişim arkadaşlar...Ama bu sistemin bi an önce değişmesi lazım bencede insan hayatıyla bukadar oynanmaz...

mesajıma cevap gelmiyo bu gece bana uyku yok hadı arkadaslar evde ınternet yok cıkmam gerek ısyerınden beklyıorum lutfen !!!!

ozges ' Alıntı:
mesajıma cevap gelmiyo bu gece bana uyku yok hadı arkadaslar evde ınternet yok cıkmam gerek ısyerınden beklyıorum lutfen !!!!

henüz yatırmadıkki parayı uzadı diye..

Arkadaşlar bende 4 dersten kalıp,3 dersten itiraz etmiştim. Finansal, denetim,vergi. Vergi 45 ti 50 yapmışlar ;D Diğerleri değişmemiş. En azından vergiden yırtmak iyi oldu. Vergi konuları okyanus deniz. Neyse kalan 3 ders. Durmak yok yola devam :D

ozges ' Alıntı:

Dekonta tekrar bakiniz. "Kampanya No 11" ifadesi var ise dogru yatmis demektir. Ben her zaman Sirkeci Sube'den yatiriyorum ve burada ki arkadaslar biliyor, sorun olmuyor. Durumunuzu bilmemekle birlikte eger Anadolu'da yasiyorsaniz tekrar kontrol edin derim. Cunku zaman zaman bu gibi hatalar olabiliyor.

slm arkadaşlar denetımden bende ıtıraz ettım ama notum değişmediii....bılerek bızı bırakılar...vergı zor olmasına rağmen puanları bonkör kullandı..dediğiniz gibi standart yok..son güncellenmiş denetim notu elinde olan varsa rica ediyorumm..