Merak

tktvlkn

Katkı Sunan Üye
Tüm forumdaşlara selamlar,

Merak ettiğim bir husus var. Moderatörler ve site yöneticileri alomaliye.com'dan bir ücret alıyorlar mı?

Saygılarımla,

O zaman öncelikle, bunca çabası için tüm moderatör ve site ekibine teşekkür etmek lazım. (Ki kendi adıma teşekkür ederim.)

Ayrıca, bence ödeme de yapılması lazım.

Syg.

Merhaba admin,

Yarın ve pazar tüm dersleri verirsem söz üye olacağım : )) Hemi de Gold :)

Söz bak buraya yazıyorum.

Merhaba admin,

Yarın ve pazar tüm dersleri verirsem söz üye olacağım : )) Hemi de Gold :)

Söz bak buraya yazıyorum.

Merhaba tekrar,

:) İnşallah kazanırsınız. Yalnız piyango çıkarsa herkese xxxx alacağım deyip, piyango çıkınca ortalıktan yok olmayalım :)

Ayrıca buradan tüm ekibe teşekkür etmek istiyorum, Alomaliye ailesi gönüller üzerine kurulu ve herkes gönülden çalışıyor. Üyelerde dahil.

Ben sınavdan sonra burdayım merak etme :) söz dedim bir kere.

Yalnız bence ekibe kuru teşekkür çok az. Arada sırada hediye yada prim filan olmalı. Sonuçta alomaliye.com mevzuat konusunda en ufak bir aramada google da en üstte çıkıyor. Bu da ücret almadan fedakar çalışan ekibin işi tabi.

Ben olsam şimdiden Mali Tatil dönemine 2-3 gecelik tatil ayarlardım herkese sürpriz :)

Tabiki Gürsoy beyin dediği gibi ağanın eli tutulmaz takdir sizin : ))

Syg.

Son düzenleme:
Ben sınavdan sonra burdayım merak etme :) söz dedim bir kere.

Yalnız bence ekibe kuru teşekkür çok az. Arada sırada hediye yada prim filan olmalı. Sonuçta alomaliye.com mevzuat konusunda en ufak bir aramada google da en üstte çıkıyor. Bu da ücret almadan fedakar çalışan ekibin işi tabi.

Ben olsam şimdiden Mali Tatil dönemine 2-3 gecelik tatil ayarlardım herkese sürpriz :)

Tabiki Gürsoy beyin dediği gibi ağanın eli tutulmaz takdir sizin : ))

Syg.

Merhaba tekrar,

Forum ekibi dışında Ankara Merkez ofisimizde ücretli çalışan 7 personelimiz mevcut. Forum bölümünde çalışan moderatörlerimiz ücretsiz gönüllü çalışmaktadır.

Merhaba tekrar,

Forum ekibi dışında Ankara Merkez ofisimizde ücretli çalışan 7 personelimiz mevcut. Forum bölümünde çalışan moderatörlerimiz ücretsiz gönüllü çalışmaktadır.
arada bir yemek olayı oluyor ama o da sanırım katılımcılar kendi hesaplarını kendi ödüyor, boğaz tokluğuna bile değil anlayacağınız bu çalışma,
kendilerine ben de sayenizde teşekkür etmek istiyorum paylaşımlarından dolayı.

Yemek değil de, çay kahve toplantıları. Herkes evinde yedikten sonra toplanıyoruz :)

: )) Bayağı naçarmış o zaman forum ekibi. Hiç birşey dışardan sanıldığı gibi degil bir kez daha.

Sayın admin, bari hesapları ödeseniz yani : ))

Merhaba tekrar,

:) İnşallah kazanırsınız. Yalnız piyango çıkarsa herkese xxxx alacağım deyip, piyango çıkınca ortalıktan yok olmayalım :)

Ayrıca buradan tüm ekibe teşekkür etmek istiyorum, Alomaliye ailesi gönüller üzerine kurulu ve herkes gönülden çalışıyor. Üyelerde dahil.

Sayın admin,

İşte o tarih geldi :) Ben burdayım.... :)

Allaha çok şükür sınavı kazındım 7 / 7 yaptım. Bana üyelik seçeneklerine nasıl ulaşacağımı söyleyebilirseniz, bende üye olmak istiyorum.

Sayın admin,

İşte o tarih geldi :) Ben burdayım.... :)

Allaha çok şükür sınavı kazındım 7 / 7 yaptım. Bana üyelik seçeneklerine nasıl ulaşacağımı söyleyebilirseniz, bende üye olmak istiyorum.

Merhaba tekrar,

Tebrik ederim sınavı kazanmanıza sevindim :) Umarım herşey istediğiniz gibi olur. Üye olmak için şu sayfaya bakmanız yeterlidir, ödeme methodları sayfanın altında yazmakta :

http://forum.alomaliye.com/ucretli-...liye-com-forum-premium-uyelikler-satista.html

İlginize teşekkür eder, diğer arkadaşlardan da talep görmesini bekleriz :)

Tebrik ederim sayın tktvlkn..Ayrıca yeni üyeliğiniz de hayırlı olsun.. :) Bu tip üyelikleri artırırsak,forumun sırtı yere gelmez evelallah :)