Meşgale örneği arıyorum.?

merhabalar;

ithalat yapılıp yurtiçi ve yurtdışı satış yapıcak bi firma kurulucaktır. Şirket ana sözleşme örneği verebilirmisiniz. teşekkür ederim.iyi çalışmalar.

Ynt: Meşgale örneği arıyorum.?

şirket anonim şirket olucaktır.teşekkür ederim.

Ne satacağını da yazsanız, daha iyi olmazmı.?

sayın zindan otomatik kapı motoru satılacaktır. teşekkür ederim

Bu linklerdeki meşgaleleri kendi satacağınız ürünler için düzenleyebilirsiniz.

Link1
Link2
Link3

Bir de bu işi yapan bildiğiniz bir firma var ise, bu firmaya ait kuruluş yada maksat ve konu değişikliği yapılmış gazetesinin ticaret sicilden temin ederek, bu metinden de faydalanabilirsiniz.

teşekkür ederim ama bunlar pek alakalı değil otomatik kapı motoru mesela fotoselli kapılar garaj kapıları bariyer endüstriyel kapılar bahçe kapıları gibi bunların motorlarının ithalatı olucak.ben tam acık yazmadıgım için anlayamadınız.kusura bakmayın.

Faaliyet alanı genel (İnşaat/Tekstil gibi) bir iştigal konusu olmadığı için bire bir istediğiniz şekilde bir maksat ve konu örneği bulmanız zor sayın aliye82.Onun için örnek olarak verdiğim linklerde formattan yararlanarak, kendiniz yazmaya çalışın derim.
otomatik kapı motoru, fotoselli kapılar, garaj kapıları, bariyer, endüstriyel kapılar, bahçe kapıları .... ve bunlara ait yedek parçaları, aksaamları, alım satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak... gibi.

Yine de siz bilirsiniz.
Kolay gelsin.

teşekkür ederim sayın zindan. bu şekilde düşüneceğim iyi çalışmalar