Meslek aşkımı yoksa nedir? Cevabını bilen var mı ?

• Konbuyu başlatan demiral
  • Başlangıç tarihi
D

demiral

Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba,

Sizde de varmıdır bilemem ama ben bu siteye girmediğim de gün için de eksiklik oluşuyor sanki bağımlılık yapıyor sizce neden olabilir ?

Sizlerde de oluyor mu ?

Yoksa içerisinde bulunduğumuz platform seviyeli olduğundan dolayımı ?

Yoksa meslek aşkı mı ?

cevaplarınızı bekliyorum.

Ynt: meslek aşkımı yoksa nedir ? cevabını bilen varmı ?

Yaşanılan sorunlarda arkanızda/yanınızda olan birilerinin olmasının verdiği haz.

Ynt: Meslek aşkımı yoksa nedir? Cevabını bilen var mı ?

Sn.kbrs ye aynen katılıyorum.Ayrıca;
Hiç kimseyi şahsen tanımamama rağmen, kıdemli üyelerin hepsini tanıyor gibiyim,foruma girmediklerinde de eksikliklerini farkedebiliyorum.Çok ilginçtir.
yenilikleri takip edebiliyorum,
forum üyelerinin karşılaştığı sorunları görünce daha temkinli oluyorum işimde,
kendimi geliştirip, yenileyebiliyorum,
azda olsa bazı soruları yanıtlayabilirsem, yardımcı olabildiğim için mutlu oluyorum,
sorularıma yanıt verenlere dua ediyorum :)
herşey karşılıksız yapılıyor burada, zorlama yok, menfaat yok.
bu forumda farklı bir hava var, içtenlik var, yardımlaşma var, destek var, seviye var,çok değerli üyeler var...

daha ne olsun...

Biz bir aileyiz,biz güzel bir aileyiz.

twolf ' Alıntı:

Bizim Aile filminden alıntıydı dimi bu. Emektar sanatçımız Münir Özkulun canladırdığı Yaşar Usta diyordu böyle..
fabrikatör Saim Beye diyordu.. sonrası..dokunma gelinime, dokunma çocuklarıma diye gidiyordu..

söylemeyi unuttum bende foruma hergün mutlaka uğruyorum kimi zaman işlerim biriksede girmemezlik yapamıyorum.. :D

İrem35 ' Alıntı:
twolf ' Alıntı:

Bizim Aile filminden alıntıydı dimi bu. Emektar sanatçımız Münir Özkulun canladırdığı Yaşar Usta diyordu böyle..
fabrikatör Saim Beye diyordu.. sonrası..dokunma gelinime, dokunma çocuklarıma diye gidiyordu..

söylemeyi unuttum bende foruma hergün mutlaka uğruyorum kimi zaman işlerim biriksede girmemezlik yapamıyorum.. :D

Evet Sayın İrem.O filmden alıntıdır.Sırf o sahne için o filmi binlerce defa izleyebilirim.