Mesleki Yarışma

demiral

Tanınmış Üye
Sayın Admin ve Moderatörler,

Forum sayfasında her mevzuatın altında ilgili mevzuata göre butonlu soru cevap şeklinde zamana karşı bir çalışma yapsanız ve süreye ve verilen doğru cevaba göre kazananlara değişik gönlünüzden geçtiği şekilde hediyeler verseniz nasıl bir çalışma olur sizce.

Hediye örneği vermek gerekir ise ....mevzuatında 1.ve 2. olan katılımcılara her bir kazanan için 2 kişilik sabah kahvaltısı hediye :cool:

Ha ha ha ha, en iyi olduğum konuda bir yarışma yaptırtayım, nasıl olsa birinci olacağım, kendime de bir kahvaltı ısmarlatayım, ne güzel plan :alkış: :D

Sayın Admin ve Moderatörler,

Forum sayfasında her mevzuatın altında ilgili mevzuata göre butonlu soru cevap şeklinde zamana karşı bir çalışma yapsanız ve süreye ve verilen doğru cevaba göre kazananlara değişik gönlünüzden geçtiği şekilde hediyeler verseniz nasıl bir çalışma olur sizce.

Hediye örneği vermek gerekir ise ....mevzuatında 1.ve 2. olan katılımcılara her bir kazanan için 2 kişilik sabah kahvaltısı hediye :cool:

Güzel fikir öneri için teşekkür ederiz. Altyapısal açısından araştıracağım.

Ha ha ha ha, en iyi olduğum konuda bir yarışma yaptırtayım, nasıl olsa birinci olacağım, kendime de bir kahvaltı ısmarlatayım, ne güzel plan :alkış: :D

Forum yönetimi ve birinci derece yakınlarını yarışmaya almamak gerekir iyi oldu söylediğiniz :alkış:

Yani sadece yarışma fikrini ortaya atanı da almasanız olur. :cool:

Sayın ZİNDAN,

Sayın admin'in belirtmiş olduğu kişiler arasına girmiyorum ne forum yöneticisi ne de birinci derece yakınıyım, :) bir proje yapılır ve kazanana kahvaltı verilir ise ve bunu ben kazanırsam kahvaltıyı direk size hediye edecegim :kahve: :cool:

Sayın ZİNDAN,

Sayın admin'in belirtmiş olduğu kişiler arasına girmiyorum ne forum yöneticisi ne de birinci derece yakınıyım, :) bir proje yapılır ve kazanana kahvaltı verilir ise ve bunu ben kazanırsam kahvaltıyı direk size hediye edecegim :kahve: :cool:

Teşekkür ederim sayın Demiral.

O zaman benim yarışmaya girmeme gerek yok, nasıl olsa siz kazanırsınız, kahvaltıyı da ben alırım. :alkış:

Sayın Admin sanırım bu konu pahalı geldi. :)

O zaman başka bir öneri yapayım bence gruplar halinde halı saha maçı yapılsın İstanbul yerleşkesinde olanlar İstanbul Yerleşkesinde olanlar ile eşleşsin.Diğer illerde olan üyelerde o şekilde ilerlesin.Yönetim kahvaltı ısmarlamıyor madem, o zaman yenilen grup diğer grubun masrafını karşılasın ve üzerine 1 kilo tatlı :)

Baştan söyleyeyim öneri verebilirim lakin gelemem :ıslık:

Sayın Admin sanırım bu konu pahalı geldi. :)

O zaman başka bir öneri yapayım bence gruplar halinde halı saha maçı yapılsın İstanbul yerleşkesinde olanlar İstanbul Yerleşkesinde olanlar ile eşleşsin.Diğer illerde olan üyelerde o şekilde ilerlesin.Yönetim kahvaltı ısmarlamıyor madem, o zaman yenilen grup diğer grubun masrafını karşılasın ve üzerine 1 kilo tatlı :)

Baştan söyleyeyim öneri verebilirim lakin gelemem :ıslık:

Bu da güzel bir fikir, ama niye gelemiyorsun?

Peki, tamam, maç yapmak isteyenler el kaldırsın, var mı? Ben oynamayalı uzun yıllar oldu ama, bakarız. Kim organize edecek, sürekli oynayan var mı? Bi kere MOD'ların muhakkak mazeretsiz katılması gerekir diye düşünüyorum?

Peki, tamam, maç yapmak isteyenler el kaldırsın, var mı? Ben oynamayalı uzun yıllar oldu ama, bakarız. Kim organize edecek, sürekli oynayan var mı? Bi kere MOD'ların muhakkak mazeretsiz katılması gerekir diye düşünüyorum?

Sayın ZİNDAN,

Profil resminde el kaldırmışsınız biraz kötü oldu ama idare edin artık :eek:
Organize işini Sayın Nizam bey tertipler diye düşünüyorum. :rolleyes:

üstadlar maç olur da isterseniz anadolu yakası bir çay kahve organizasyonu da olur kadıköy üsküdar veya bağdat caddesi tarafında

Soru & cevap bölümünden halı saha maçına nasıl geçildi öncelikle onu anlayamadım :)
Bence 7 / 7 maç için 14 kişi zor toplanır. Hazır kadrosu olan varsa yazabilir.

Sayın Arkadaşlar,

Maç işine bende varım...Oynayanlar ve seyredenlerle çok keyifli olabilir....
Çay Kahve zaten kolay

Soru & cevap bölümünden halı saha maçına nasıl geçildi öncelikle onu anlayamadım :)
Bence 7 / 7 maç için 14 kişi zor toplanır. Hazır kadrosu olan varsa yazabilir.

Sayın admin,

Soru&Cevap konusundan sizden dönüş olmayınca geçildi.:)
(maç yapacak arkadaşlara öneri 3 defans 3 orta saha şeklinde oynanıyız :D )