Meslektaş Dayanışması

Ynt: Meslektaş Dayanışması

Araba konusunda tercihler ve ihtiyaçlar çok farklıdır.
Günümüzde aslında aynı sınıf arabaların birbirinden çok farkı yok. Fiyat karşılaştırması yapmak mantıklıdır.
Ancak ben uzun yıllardır otomobil sporları içinde olan biri olarak bazı düşüncelerimi paylaşabiliim.
Sıralama yaparsak ; Aynı sınıf arabalar içinde;
1-Avrupa arabalar (alman fransız italyan)
2-Japon arabalar
3-Kore arabaları

Yerli üretimi olanlar bunlar içersinde biraz daha öncelikli 2 el ve servis parça olanağı açısından.

Rally,önce yarışçı, sonra hakem, güvenlik,yönetici, vb. Eski ama 10 sene önce sadece seyirci olmaya başladım.

Merhaba.

Yıl sonu sözleşmeleri v.s. sebeplerden dolayı işten ayrılma durumunda bırakıldım. İzmir'de iş arıyorum. Nereye başlık açacağımı bilmiyordum malum...

Saygılar.

sn. ozdgn,
mesaj kutunuz dolu, ulaşamıyorum size.

İşten ayrıldığımı duyan, yardımcı olmaya çalışan değerli meslektaşlarıma sonsuz teşekkür ederim.

İki yılı aşkın süredir buradayım ve elimden geldiğince online olmaya, mesaj yazmaya, yardım etmeye gayret gösterdim. Buradaki gayreti, dayanışmayı, bilgi paylaşımı gerçekten çok güzel. Bir de bu şekildeki yardımlaşma gerçekten çok güzel.

Çok teşekkür ederim...

ozdgn ' Alıntı:
Merhaba.

Yıl sonu sözleşmeleri v.s. sebeplerden dolayı işten ayrılma durumunda bırakıldım. İzmir'de iş arıyorum. Nereye başlık açacağımı bilmiyordum malum...

Saygılar.

umarım en kısa zamanda iş bulursunuz .Allah kolaylık versin..

izmirsmmm ' Alıntı:
ozdgn ' Alıntı:
Merhaba.

Saygılar.

umarım en kısa zamanda iş bulursunuz .Allah kolaylık versin..

teşekkür ederim.

arkadaşlar milli piyango sayısal loto şans oyunları ana sözleşme örneğine çok acil ihtiyacım var elinde olan varsa göderebilirmi

İstanbul anadolu yakasında nakliyeci müşterisi olan varmı?
Birkaç parça ev eşyası taşıtmam lazım ::)

biz gelelim taşımaya nizam bey bütün üyeleri toplayalım elden ele yaparız... :)

İzmir iyi güzel de, iş konusunda o kadar sıkıntılıki... 2 ay oldu ve halen boş boş geziyorum...

Ciddi ciddi istanbul'a gitmeyi düşünüyorum, o derece...

forum bir kaç eksik dışında güzel olmuş