Muhasebe Denetiminden Geçemeyenler :(

ikinizede şimdiden başarılar diliyorum inşallah iyi bir sınav olur. korkunda haklısın belki ama zor sınav olma ihtimali düşük, geçmiş sınav sorularına bakıyorum da genelde orta şeker kolaya yakın (tabi çalışanlar için) sorulmuş. Rabbim mübarek ramazanın ilk gününde yardımcımız olsun.
bu arada uygulayacağım sistemi sizinlede paylaşmak istiyorum. ben 1 saat içinde uyuyup sahura kalktıktan sonra sabaha kadar ders çalışıp sınava girmeyi planlıyorum. tek ders zaten çıkıncada gelip iftara kadar uyumak istiyorum :) tavsiye olunur.

Benim ertesi günde sınavlarım var. O yüzden sahurdan sonra iyi uyumam lazım. Sınavdan sonra da eve gelip tekrar maliyet çalışacağım.
Allahu Teala hepimizin yardımcısı olsun.

valla yazanlar olduğunu duydum ama genelde son sınav haklarında : tek dersim son hakkım diye yazıyorlar. bende düşündüm ama yazmayacağım, bu noktaya kadar kimseye minnet etmedik bundan sonra da etmiyelim mantığındayım.
Üstat minnet değil zaten kalırsak büyük ihtimalle 40-45 ile kalırız bu yüzden kanaatini kullansın diye yoksa zaten 25-30 luk kağıda ne yazarsan yaz fayda etmez
Kanaat çok önemli

Kritik görürsem yazarım zaten sadece " tek derim hocam" diye not düşeceğim
İnsafına kalmış artık yarım puan için bırakırsa ne diyelim ki?

O değilde çok merak ediyorum , sınav için gittiğimiz üniversiteye yakın mescid falan var mı?

Haklısınız, sormak lazım. Neyse hakkımızda hayırlı olanı Allahu Teala nasip etsin. Sınavlarımıza çalıştık, gerisi takdir. Sınavlar bitince tekrar değerlendirme yaparız.
Hayırlı akşamlar, başarılar.