Ramazan Bayramı Tebriği

Tüm formdaşlarım Ramazan Bayramınızı en içten duygularla tebrik ederim.
Ramazanı hakkıyla ifa edip sevabına nail olanlardan olmanızı ve hakiki bayramıda mizanın başında yaşamanızı bizleri bir damla sudan düşünen konuşan ahseni takvim üzeri yaradan Mevladan niyaz ederim.

bayram tebrik mesajları

01Bayramlar berekettir,umuttur,özlemdir.Yarınlar niyettir ve duaların kabül olsun , sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun

02 Oğuz beyli bozkurt soylu ey Türkoğlu, ocağın tütsün, soyun sürsün, kaderin gülsün ,başın dik anlın açık, kılıcın keskin, ocağın mutlu, Bayramın Kutlu Olsun

03 Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, kalbin nur, eviniz huzur dolsun Bayramınız kutlu Olsun

04 Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve şevkat, karbeyaz tüylerinde sağlık ve gagasında "İYİ BAYRAMLAR" temennisi var

05 Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun.Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Bayramın Kutlu Olsun

06 Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle samimi olsun ki gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Bayramın Kutlu Olsun

07 Bugün ellerini her zamankinden çok aç, avuçlarına melekler gül koysun, gülü kokla yüreğin coşsun Bayramın mubarek duaların kabül olsun

08 Bizim hayatımızda nehirler vardır, köpüklerinde umutlarımızı yüzdürdüğümüz ve bizim ömrümüzde güzel insanlar vardır, görünmeyince ölesiye özlediğimiz Bayramın Kutlu Olsun

09 Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah'a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur'a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramın Kutlu Olsun

10 Bir damla ümit serpilsin yüreğine, bir damla mutluluk dolsun günlerine , binbir duan kabül ve Bayramın Kutlu Olsun

11 Tonton bir nine(dede) olduğunda sallanan sandalyene oturup, anılarını tazelendiğin bir günde hatırlayacağın kadar güzel bir bayram geçirmen dileği ile

12 Bayramın kutlu, yüreğin umutlu, umutların atlı, sevdan kanatlı,
mutluluğun katlı , sofran tatlı, mekanın tahtlı, ömrün bahtlı olsun

İYİ BAYRAMLAR

selamlar

Tüm forumdaşların şeker ciklet değil

Ramazan Bayramını kutlar,

her türlü mülazahazaların dışında kaynaşmalara ve birlik bütünlüğe vesile olmasını,

ailece sağlık, afiyet ve huzur getirmesini temenni ederim.

esasen bende hep arefeler de bir burukluk olur. acaba Mübarek ramazan
ayını hakkıyla değerlendirebildik mi?

yoksa bu fırsatı kaçırdık mı?

hakkımızda hayırlısı

sevgiyle

ELVEDA EY ŞEHR-İ RAMAZAN

Veda zamanıdır,kalbimiz kırık,
Güle güle ya mübarek,yine gel
Gözlerde yaş,dudaklarda hıçkırık,
Ümitlerin gül açan rengiyle gel;
Güle güle ya mübarek,yine gel…

Sanma gittin diye bayram ederiz,
Teşyi için biz ihtiram ederiz,
Nefsi senin aşkına ram ederiz,
Yoksula gel,had bilen zengine gel;

Gidip o ummana dalacak mısın?
Bize dost selamı salacak mısın?
Gelince bizleri bulacak mısın?
Mevla bilir,yine de sen dene gel;

Hoşgör kısık sesli münadiyi,
Terkeyleme gönül denen vadiyi,
Hanesinde bulamazsan Sadi’yi;
Kerem eyle,kitabesiz sin’e gel;

Kahkahalar, yeni heyecanlar, bebekler, düğünler, eğlenceler ve tatlı sürprizler olsun..

Tatlılar olsun kazandibi, tarçınlı kurabiyeler, elmalı kekler, şekerli kahveler.

Görüşmek için telefonlaşmalar olsun..Buluşmalar olsun, kavuşmalar olsun..

Kayıplar, depremler, afetler olmasın. Kırgınlıklar, anlaşmazlıklar,ayrılıklar, yalanlar olmasın.

"biz" olsun; "ben" olmasın...mutluluk parayla, eğlence zoraki olmasın veee bir kere söylensin, yeter olsun.

En önemlisi sevgi olsun......aşkolsun...daha n'oolsun..

RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN….

Saygılarımla,

Bayram tebriği

Tüm forumdaşların,meslektaşların Ramazan bayramını ben de en içten dileklerimle kutlar, mutlu ve huzurlu nice bayramlar dilerim...

Tüm Forumdaşların Mübarek Ramazan Bayramını Kutlarım.
Saygılarımla,

Merhaba,
Tüm forum katılımcılarının Ramazan Bayramını içtenlikle kutluyor, tüm dost ve akrabaları ile ak sakallı dede veya ak saçlı nine olacak kadar uzun süre mutlu, sağlık içinde nice bayramlar diliyorum.

Merhaba,

Hani hep geçmişe özlem duyarız ya.... Eski bayramlar, eskiden şu şöyleydi, eskiden bu böyleydi diye....
Ben bu Ramazan'ı daha öncekilerden farklı yaşadım. Daha duyarlı, daha farkında, daha özümseyerek.....Bazen duygulu, bazen gözü yaşlı... Ama birşeyin daha farkına vardım ki, ulusumuzun gerçek, saf duyguları açığa çıkıyor... Bu da benim çok hoşuma gidiyor.Herşey sanki daha güzel oluyor. İnsan içinden geçiriyor."Her gün Ramazan ayındaki günler gibi olsa" diye....
2 yaşındaki kızım bile cami kandilinin aydınlanmasıyla "ekber'in lambası yandı"... diye müjdelemesi bana kendi çocukluğumu hatırlattı.....
Nesilden nesile ......... Gelecek senelerde geçmişe özlem duyarak değil de geçmişi geçmişten daha güzel yaşamayı umut ediyorum. Hep birlikte, heyecanla, hoşgörüyle, sevgi ve dostlukla, huzur ve bereketle, neşe içinde, ailece, ulusça, tüm İslam alemince ve hatta tüm kainatça yaşamak ümidiyle,

Ramazan Bayramımız kutlu olsun.........

İyi bayramlar dileklerimle,

Bugün Bayram! Mübarek Ramazan Bayramı Tüm insanlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün. Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramı'nı doya doya yaşıyalım. Hayırlı bayramlar

Değerli Meslektaşlarım,

Mübarek Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Çok eskidendi belki el öpmeler, kenari dantelli
mendiller içinde sekerler,
avuca zor sigan kocaman 2,5 liralik bayram
harcliklari...

Postacinin getirdigi, uzaktaki dostlarin bayrami
kutlayan bayram kartlari...

Aniden yok oldular, yittiler eskilerde bir yerlerde.

Yillarca sadece seyahate gidenler tesadüfen
karsilastilarsa kutladilar birbirlerinin bayramlarini.

Artik bayramlar sadece birer "firsat" oldu, yorgun
bedenlerin dinlenmesi için...

Ve birgün sanal alemle tanistik ve yeniden hatirladik
bayramlasmanin keyfini...

Kenari dantelli mendiller, parlak kagida sarili
sekerler, madeni 2,5 liralik bayram harçliklari yoktu
belki ama bir küçük haber vardi dostlardan;

uzun süredir karsilasmadigin, hala ayni adreste olup
olmadigini bilmedigin...

Sanal da olsa hatirlandigini, unutulmadigini
öğrendigin..

...Ve eski, tek yaprak bayram kartlarında yazildigi
gibi:

Bayraminiz Kutlu Olsun

Tüm Alomaliye forum ailesinin geçmiş Ramazan Bayramını kutlarım. İnşallah nice Ramazan Bayramlarındada buluşmak üzere,