Şantiye Şefi Sigorta Mecburiyeti

yeni yazı yayınlandı.Yazı sayesinde rahat bir nefes aldık.Ben iki gün önce ilişkisizlik belgesini sorunsuz teslim aldım.Önceden de paylaştığım gibi sgk' ya otuza yakın dilekçe yazmıştık.Sayısız şikayet telefonu açıldı.Bizler gibi başka kişilerde bu olayın üzerine gitmiş sanırm.Sonuç itibariyle haklı çıkan bizler olduk.

Sayın faber, siz G.O.P. Sigortadan'mı aldınız yazıyı ? Geriye dönük şikayet veya ihbar olmazsa 1 gün dahi olsa bakılmıyor şantiye şefi sigortasına diye öğrendim, doğru mu acaba ? Yani bundan sonra şantiye şefinin sigortalı olmasına gerek kalmıyor mu ?

Sayın faber, siz G.O.P. Sigortadan'mı aldınız yazıyı ? Geriye dönük şikayet veya ihbar olmazsa 1 gün dahi olsa bakılmıyor şantiye şefi sigortasına diye öğrendim, doğru mu acaba ? Yani bundan sonra şantiye şefinin sigortalı olmasına gerek kalmıyor mu ?

Evet G.O.P dan aldım.Belediyeden şantiye şefi ile olan sözleşmeyi istemişlerdi.ve sözleşmeyi sgk ya verdim.fakat yeni yayınlanan bilgilendirme yazısında sgknın araştırma yapamayacağı yazdığı için sgk ilişkisizlik yazısını vermek zorunda kaldı.

sayın faber bahsettiğiniz bilgilendirme yazısnı bulmaya çalıştım ama göremedim rica etsem yazıyı ekleyebilirmisiniz.