Saüsem Detaylı açıklamayı yaptı...!

Ynt: Dikkat Dikkat Saüsem Detaylı açıklamayı yaptı ....

meslekte kıdemi 15 yıl olanlar diyor yaa....

10 yıl degilmiydi neye göre 15 yıl :(

süre olayı çok saçma, en azından bilgili ve istekli olanları sınavla alacaklar, SPK lıları da muaf tutacaklardı.

Gerçi SPK belgelilerden hiç bahsetmiyorlar, bakalım bir hınzırlık peşindeler mi :mad:

valla şimdi spk lılar ne olacakdiye aradım kgk telefon bağlanıyor açan yok

Zaten ben en başından beri bu KGK ya hiç mi hiç güvenmiyordum.

Aylardan beri sus pus duruyorlar, ne yaptıklarını bilmiyorlar, maliyeye bağlı bir kurum ne olacak ki ...

İnsanlar aylardan beri hop oturup kalkıyor, denetleme işini fiilen yapanlar ise çıldırmış vaziyetteler,

bunların ise kendilerinden haberi yok... Off ....

spk sınavına girenler için kıdem şartı yokmuş arkadaşlar şimdi görüştüm iyi çalışın derse

Öyle şey olurmu, SPK belgelilerin sınava da girmemesi lazım, yalnızca isteyenler eğitime katılabilsin.

spk da başarılı olanlar içinmi kıdem şartı yok

394733 ' Alıntı:
spk sınavına girenler için kıdem şartı yokmuş arkadaşlar şimdi görüştüm iyi çalışın derse

Kıdem şartı yok ama yine sınava girecekler öyle mi ? Bununla ilgili bir yazılı açıklama yapacaklar mı, bu hususu görüşebildiniz mi ?

gulcan ' Alıntı:
spk da başarılı olanlar içinmi kıdem şartı yok

Evet kamu gözetim kurumunu aradım hemen sordum aralığa kadar son şansınız kıdemsizler için dedi

Ders konularına gelince SPK sınavındaki konulardan daha az eğitim görülecek gibi ......

baltun ' Alıntı:
394733 ' Alıntı:

Kıdem şartı yok ama yine sınava girecekler öyle mi ? Bununla ilgili bir yazılı açıklama yapacaklar mı, bu hususu görüşebildiniz mi ?

o kadar detaylı konuşmadım sadece spk sınavına girecekler için kıdem şartı varmı 15 yıl gibi diye sordum oda yok süreci tamamlayanlar hak edecek dedi aralığa kadar sonbi şans niteliğinde bu sınavlar dedi

"Eğitim programı tamamlandığında eğitimin etkinliğinin ölçülmesi amacıyla değerlendirme sınavı yapılacaktır. Sertifikanın alınabilmesi için değerlendirme sınavından 70 başarım notunun alınması gerekmektedir."

Burada merak ettiğimiz, SPK lılar KGK eiğitim ve sınavından muaf mı değil mi ?

Yoksa Spk nın son iki sınavını herkes biliyor.

KGK bu eğitim ve sınav ile, SPK nın sınavının yanına bile yaklaşamaz, anladığım odur.

Ortalama 70 koymuşlar ama spk yı taklit etmeye çalışıyorlar anlaşılan.

Ders konuları da spk ya göre çok az .... bekleyelim bakalım ...

bende görüştüm.
spk belgesi olanlar için kıdem şartı yokmuş.

önümüzdeki günlerde spk belgelilerle ilgili açıklama yapılacakmış.

telefonda görüştüğüm kişi, dedi ki; resmi görüşüm, muaf tutulacaksınız.. sınav olmayacaksınız dedi.

Spk belgeli ve belgeye sahip olacak arkadaşlara duyuruyorum.

Bizi eğitim ve sınavdan muaf tutsalar dahi hiç sevinmemeliyiz çünkü bu zaten olması gereken bir şey. Hakkımız olan bir şeyi niye bizi bağırtırarak veriyorlar ki .

Tek şunu diyebilirler, TTK yı eğitim olarak alın, biz de zaten istiyoruz ve eminim ki çoğumuz yeni TTK yı iyi biliyor