Sınav Sonuçlarına İtiraz

Ynt: Sınav Sonuçlarına İtiraz

kafkas ' Alıntı:
itiraz ettiğimiz dersler yayınlanıncaya kadar o dersleri secip te sınav harcını yatıramıyoruz arkadaşlar bu konuya dikkat edin itiraz sonucları acıklandıktan sonra itiraz edenler için sınav lara tekrar başvuru için ek süre vereceklerini söylediler.. Allahtan hayırlısı bakalım sonumuz ne olacak. herkese Allah kolaylık versin...

Böyle bişey yok.. GARİPKUL dediği doğru hem itiraz edip , hemde sınava başvurursunuz.. İtirazlar en geç 10 gün içinde açıklanır.. OLumlu sonuç olursa sınav harcınız yanar o kadar..

beni de 45 le bırakmışlar.itiraz ettim olumlu sonuç alırsam paylaşırım.hayırlısı baklaım.

faber ' Alıntı:
beni de 45 le bırakmışlar.itiraz ettim olumlu sonuç alırsam paylaşırım.hayırlısı baklaım.

hayırlısı kardeşim, cümlemiz için.

ben de denetim için başvurdum.sonucun değişeceğini pek sanmıyorum ama belki bi sürpriz olur. ve son hakkınm mart sınavı inş. hepimiz kurtuluruz bu sınav kabusundan

itiraz sonuçlanana kadar sınavlara ba$vurulmuyor. (sonucu değişme ihtimaline karşılık) itiraz sonuçları açıklandıktan sonra sınavlara başvuru için süre tanınıyor. bugün tesmer'le görüştüm itiraz başvuruları bugün sonmuş. önümüzdeki hafta sonuçlar belli olur dediler.

merdiven ' Alıntı:
itiraz sonuçlanana kadar sınavlara ba$vurulmuyor. (sonucu değişme ihtimaline karşılık) itiraz sonuçları açıklandıktan sonra sınavlara başvuru için süre tanınıyor. bugün tesmer'le görüştüm itiraz başvuruları bugün sonmuş. önümüzdeki hafta sonuçlar belli olur dediler.

şimdi ben itiraz da ettim sınavada başvurdum. sınav başvurum iptal mi şimdi. itiraz sonuçları açıklanınca bir daha mı başvuracağız. anlamadım gitti.

hayır arkadaşım ben de senin gibi yaptım.her ikisine de birden başvurdum sonra tesmeri aradım birsakıncası olur mu diye hayır olmaz ama itiaz sonucundan sonra ek süre veriyoruz o zaman da başvurabilirdin dediler .yani bi sorun yok.sadece eğer ki hiç sanmıyorum itirazımıza olumlu yanıt gelir de geçersek o zaman sadece 65 tl ye yazık oluyor o da bırak olsun dimi:)

yeter ki itiraz olumlu gelsin, 65 ytl helal olsun tesmer'e.. bende itirazdan sonra başvuracaktım ama dedim ki bu tesmere güven olmaz sağlama alayım. itiraza sonuç alanda duymadım gerçi. hayırlısı olsun

arkadaşlar itiraz sonuçları ne zaman açıklanır bilen var mı? pazartesi demişti birisi ama hala bi sonuç yok

bilgenur ' Alıntı:
arkadaşlar itiraz sonuçları ne zaman açıklanır bilen var mı? pazartesi demişti birisi ama hala bi sonuç yok
haftaya pazartesi ya da salı açıklanır

arkadaşlar dnetine ve finansal analize itiraz ettim..analiz değişmedi denetim 42 iken 50 oldu..

mumicik ' Alıntı:
arkadaşlar dnetine ve finansal analize itiraz ettim..analiz değişmedi denetim 42 iken 50 oldu..

Ciddimisin ???? senin adına çok sevindim ancak bu ne biçim iştir yaa.

ya dostum nasıl oldu bilmiyorum ama çok mutlu oldum..neredeyse denetim bi yana diğer bütün dersler bir yana.. geçtiğime çok mutlu oldum..inş sizde geçersiniz.. inanmıyordum itirazın sonuç vereceğine.. ama veriyormuş..

gelen cevap şöyle:

İtiraz Ettiğiniz Konular
Finansal Tablolar ve Analizi sınav notunuza yapmış olduğunuz itiraz gereği cevap kağıtlarınız yeniden değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonucunda herhangi bir hataya rastlanmadığından aynı notu (35) almış olduğunuz görülmüştür.

Muhasebe Denetimi sınav notunuza yapmış olduğunuz itiraz gereği cevap kağıtlarınız yeniden değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonucunda (50) almış olduğunuz görülmüştür.

mumicik ' Alıntı:
arkadaşlar denetine ve finansal analize itiraz ettim..analiz değişmedi denetim 42 iken 50 oldu..

sizi tebrik ederim. adınıza sevindim. ben de itiraz etmiştim. benim notlarım değişmemiş :(

arkadaşlar itiraz süresi geçti mi?

22-23 Kasım 2008 SMMM Sınavı İtiraz Sonucu

22-23 Kasım 2008 SMMM Sınavı itiraz sonucunu http://sinav.tesmer.org.tr web adresinden giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

İtiraz sonucunu öğrenip, sınav başvurusu yapmak isteyenler, 9 Mart 2009 pazartesi günü mesai bitimine kadar Ankara İş Bankası Dikmen Şubesi 487225 nolu hesaba sınav harcını ödeyerek, 10 Mart 2009 Salı günü mesai bitimine kadar http://sinav.tesmer.org.tr web adresinden başvuru yapabilirler.

Dekontun açıklama kısmına TC Kimlik numaranızı yazdırmanız başvuru işleminde size kolaylık sağlayacaktır.

Bilgilerinizi rica ederiz.

arkadaşlar temel hukuktan itiraz etmiştim değerlendirme sonucu 50
artık smmm olmaya hak kazandım ;D ;D

festina lente ' Alıntı:
arkadaşlar temel hukuktan itiraz etmiştim değerlendirme sonucu 50
artık smmm olmaya hak kazandım ;D ;D
Merhaba arkadaşım senin adına sevindim kaçla kalmıştın temel hukuktan aynı durum benimde başımda vardı itiraz etmemiştim.