Sınav Sonuçlarına İtiraz

itiraz etmek için son gün ne zaman bilen varmı arkadaşlar.tek dersim analiz kaldı.itiraz etmeyi düşünüyorumda

Ynt: sınav sonuçlarına itiraz

Ben de itiraz etmeyi dusunuyorum ama soylenenlere bakilirsa sonuc degismiyormus...

Ynt: sınav sonuçlarına itiraz

yakuma ' Alıntı:
Ben de itiraz etmeyi dusunuyorum ama soylenenlere bakilirsa sonuc degismiyormus...

Ben de bugün aynı söylediğiniz şeyi duydum arkadaşlardan. Sonuç değişmiyormuş. Zaten sadece verilen notları hesap makinesi ile tekrardan topluyorlarmış o kadar. Yani bir hesap hatası olup olmadığına bakıyorlar imiş. Böyle birşey olabilir mi ya? Ben 15 TL verip itiraz edicem. Beyfendiler (veya hanfendiler) tenezzül edip kağıdımı tekrardan okumayacaklar bile. Bu ne kardeşim ya_? Ne bu çektiğimiz çileler? Artık bu adaletsizliklere bi son vermemiz gerekiyor.

Ynt: Sınav Sonuçlarına İtiraz

Ben de P.tesi itiraz ediyorum. Geçen sınavda da itiraz etmiştim. Ben diyorum ki açsınlar kardeşim nerdeyse 3 ayda okudukları kağıdımı bi daha elden geçirsinler. Bence dersi kalan herkesin bu toplu tepki hareketine katılması lazım. Bizi o kadar beklettiler stres, heyecan, merak içinde bıraktılar. O zaman biz de elimizden gelen tek yöntemi uygulayalım. Yığınların arasından çıkarttıralım kağıtlarımızı tekrardan, okumasala da toplasınlar yeniden. Uğraşsınla bizimle.
Ayrıca daha önceki dönemlerde itiraz edip olumlu sonuç alanlardan itirazdan bişey çıktığını bizzatihi ben duydum. Ümitsizliğe kapılmayalım...

Bende itiraz edeceğim sonucun değişmeyebileceğini bile bile,,

Madem ki itiraz ettikten sonra sonucu degisen kisiler olmus, sansimizi denemekte fayda var diye dusunuyorum, 2-3 dersten bekledigimden dusuk not gelmis, tekrar sinava hazirlanip strese girmektense bir umut, belki de geceriz... ben de pazartesi itiraz edecegim bakalim sonuc degisecek mi..

Evet arkadaşlar, itiraz edelim. Sonucun değişeceğini ben düşünmüyorum ama yine de itiraz edeceğim. Toplu bir hareket olarak ne yapabiliriz?

benim de son hakkımdı.2 dersten dosya yaktım..

şimdi itiraz edicem,sonuç değişir mi sanmıyorum ama içimde kalmasın..

15 tl bedel ders başına ücretmi,bilen varmı

CANAN113 ' Alıntı:
benim de son hakkımdı.2 dersten dosya yaktım..

şimdi itiraz edicem,sonuç değişir mi sanmıyorum ama içimde kalmasın..

15 tl bedel ders başına ücretmi,bilen varmı

evet her ders için 15 tl yatırmanız gerekiyor 487242 no'lu İşbankası Dikmen ANKARA hesabına.cuma günü yatırdım tek ders bedelini henüz sisteme aktarılmamış, başvuruda bulunamıyorum...Sadece Temel Hukuk kalmıştı 35 le kalmışım oysa 2 soru yapmıştım..umarım sonuç değişir martta yeniden sınava girek zorunda kalmam...

Umudunuz kırılsın istemem ama ben 2 kez itiraz ettim yine aynı notları aldım.İtiraz pek bir işe yaramıyor.Ve ne yazııki tek dersten dosya yaktım.

ben daha önce ettim.ama olmadı.ama itiraz edip, kabul edilenleride duydum

bende bu forumdan başka yerde itiraz a sonuç alan duymadım.

okadar güvenmeyelim arkadaşlar derslerimize çalışalım... olur ki bize olumlu sonuç verirler o zaman süper olur ama şahit olmadım itiraz edene..

bende bugun itiraz parası yatırdım. ama derslere çalışmaya başladım... itiraz sonuçları belli olmaz bakarsınız sınavdan sonra açıklanır

başvurumuda yaptım bugun..

itiraz sonuçları açıklanınca buraya yazalım bakalım ...

itirazlardan sonuç çıkıyor mu ?

itiraz ettiğimiz dersler yayınlanıncaya kadar o dersleri secip te sınav harcını yatıramıyoruz arkadaşlar bu konuya dikkat edin itiraz sonucları acıklandıktan sonra itiraz edenler için sınav lara tekrar başvuru için ek süre vereceklerini söylediler.. Allahtan hayırlısı bakalım sonumuz ne olacak. herkese Allah kolaylık versin...

ben hem sınav harcı yatırdım, hem itiraz harcı yatırdım . hem itiraz ettim. hem derse başvuru yaptım.

başvuru durumu görüntüleme ve itiraz başvuru görünteleme ikiside gözüküyor...

bende bir sorun çıkmadı