Sınav Sonuçlarına İtiraz

Ynt: Sınav Sonuçlarına İtiraz

ben muhasbeden 45 le kalmıştım itiraz sonucu 65 geldi.benim kağıdımda toplama hatası yapmış olabilirler.

atakan005 ' Alıntı:
festina lente ' Alıntı:
arkadaşlar temel hukuktan itiraz etmiştim değerlendirme sonucu 50
artık smmm olmaya hak kazandım ;D ;D
Merhaba arkadaşım senin adına sevindim kaçla kalmıştın temel hukuktan aynı durum benimde başımda vardı itiraz etmemiştim.

ilk girişimdi 6/7 sonuç geldi; temel hukuktan 35le kalmıştım lakin 2 soru yapmıştım.arkadaşlarımın ve odanın itiraz etme sonuç değişmez telkinlerine rağmen banka şubesinde son anda fikrimi değiştirdim ve itiraz ettim..

festina lente ' Alıntı:
atakan005 ' Alıntı:
festina lente ' Alıntı:
arkadaşlar temel hukuktan itiraz etmiştim değerlendirme sonucu 50
artık smmm olmaya hak kazandım ;D ;D
Merhaba arkadaşım senin adına sevindim kaçla kalmıştın temel hukuktan aynı durum benimde başımda vardı itiraz etmemiştim.

ilk girişimdi 6/7 sonuç geldi; temel hukuktan 35le kalmıştım lakin 2 soru yapmıştım.arkadaşlarımın ve odanın itiraz etme sonuç değişmez telkinlerine rağmen banka şubesinde son anda fikrimi değiştirdim ve itiraz ettim..

bende son anda itiraz ettim.iyiki de etmişim.itiraz edip de olumlu sonuç alan yok diyenlere buda kapak olsun.

bende geçmişim çok şükür analiz kaldı bi tek

bu kurumu ayakta alkışlıyorum.Diğer dönemlerden nasıl sermaye çıkartırız bulmuşlar yine bir yöntem.Geçen arkadaşlar sizleri tebrik ederim,siz en iyisini yaptınız size sözüm yok.Benim takıldığım nokta,Başvurmayanların vebalini nasıl ödeyecekler.İyice suyu çıktı bu işin.

yeterlilik ' Alıntı:
bu kurumu ayakta alkışlıyorum.Diğer dönemlerden nasıl sermaye çıkartırız bulmuşlar yine bir yöntem.Geçen arkadaşlar sizleri tebrik ederim,siz en iyisini yaptınız size sözüm yok.Benim takıldığım nokta,Başvurmayanların vebalini nasıl ödeyecekler.İyice suyu çıktı bu işin.

Eyvallah kardeşim

ARTIK İTİRAZ SONUÇLARIDA SÜRESİNDE AÇIKLANMAZ.
BU SINAVDA HERKES İTİRAZ EDECEK BU GİDİŞLE. İTİRİAZI OLUMSUZ OLUP ŞUANDA DERS ÇALIŞMAKTAN FORUMA BİRŞEYLER YAZAMAYAN ARKADAŞLAR DA VARDIR BENCE.

ben de itiraz ettim 40 almıştım. ümitliydim değişir diye ama malesef sonuc değişmedi :( gecenleri tebrik ederim..

benimde sonuçlarda herhangi bir değişiklik olmamaış...