SMM Yeni Ofis Ortak Aranıyor

istanbul bahçelievler şirinevler civarı büroya gider ortaklığı düşünen arkadaşlar iletişime geçerseniz sevinirim.

Merhaba arkadaşlar,

Tummuz sınavında 7/7 yaparak ruhsatı almaya hak kazandım.Şimdi İstanbul Anadolu Yakasında büro kuracağım.İngilizcem çok iyi.İkamatgahım İstanbul/Ataşehir. Ortaklaık düşünen arkadaşlar varsa benimle iletişime geçerse çok sevinirim.

Saygılarımla

altairstar işler nasıl? merak ettim :)

Merhaba, İstanbul Beylikdüzü civarı ofis açmayı düşünüyorum yeni taşındığım için portföyüm yok gibi.
Gider ortağı olabilecek meslek mensubu arkadaşlarla veya avukat arkadaşlarla görüşebiliriz. [email protected]
538 498 16 60

Son düzenleme:
Seminerde sürekli güçlerinizi birleştirin uyarıları yapılıyor bende aynı fikirdeyim fakat birlikte ofis açmak denince ortada kimseyi bulamıyorsun nasıl güçler birleşecek bu durumda:):

sömürgeci devletler ve kişiler asla sömürdüklerini öldürmezler ama adam gibi de yaşatmazlar süründürürler ölmeyecek kadar ayakta durmasına müaade ederler ki sömürmeye devam etsinler odalar da tamamen bu mantıkla hareket etmektedirler sizin kurduğunuz odalarda kendilerine aidatlar akacak döngü bu şekilde sağlanacaktır yoksa sizin umurunuz asla onların umurunda değildir hangi destek ve teşvikleri var odaların kime hangi konuna yardımcı olmuşlar ki mükellef size ödeme yapmasa da ne odaların ne devletin ne de 3.şahısların umrunda bile değil mantık amaaaaan mantığıdır hadi bakalım odaya 1 ay ödeme yapmayın ne oluyor günümüzde ki bütün odalar kuruluş ve kurtuluş amacına hiç bir şekilde hizmet vermemekte sizi sürü psikolojisine katıp azami şekilde sizden faydalanmak amacıyla kurulmuştur yazıklar olsun bu odalara

Arkadaşlar merhaba, İstanbul 'da ruhsatı olmayıpta portföyü olan ofis' te ortaklık yapmak isteyen arkadaşlar varsa bana Özel mesaj ile ulaşabilirlerse sevinirim .

kolay gelsin

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, İstanbul 'da ruhsatı olmayıpta portföyü olan ofis' te ortaklık yapmak isteyen arkadaşlar varsa bana Özel mesaj ile ulaşabilirlerse sevinirim .

kolay gelsin

Arkadaşları Merhabalar Yeni ofis açmak isteyen arkadaşlar için bilgisayarı yazıcısı mobilyası, mikro programı kurulu tek oda yerimiz var,
Kira elektrik su telefon internet gibi masraflarınız olmayacak,
Sizden istediğimiz sadece bünyemize bağlı olan 3 tane LTD firmasının beyyanemlerini girmeniz,
Dışardan aldığınız işlerden herahngi bir komisyon veya pay istenmeyecektir,
Yerimiz Pendik Kurtköyde Sabiha Gökçen Havalimanı Kavşagındadır,
İlgilenen arkadaşların 0553 123 60 28 nolu telden ulaşabilirler.

Merhaba Arkadaşlar,
Çorlu veya Tekirdağ civarında Smmm ortak arayan arkadaşlarla görüşebilirmiyim, Bağımlı çalışan bir Smmm yim.

Merhaba, Bursa da smmm bürosu olup ortaklık arayan yada belgesi olmayan portföyü olan arkadaşlarla görüşebilirim

Büro açacaklara hayırlı işler ve bol kazançlar diliyorum. Merak ettim de müşterileriniz hazır mı yoksa sıfırdan müşteri arayacak olanlar var mı?