SMMM Belgeli Muhasebe Müdürü Maaş Talebi

• Konbuyu başlatan tufanari
  • Başlangıç tarihi
T

tufanari

Ziyaretçi
Firmaya SMMM Ruhsatı olan Muhasebe Müdürü aranıyor. Firma makine-döküm hattı imal etmekte ve tesis kurmaktadır. Yapılan işlerin çoğu teşvikli KDV iade kapsamında ve de yurt dışına ihracat ve ithalat yapılmaktadır. Doğal olarak KDV iadesi her oluyor? Yaklaşık 600 tane mal aldığı cari var. Satış faturası fazla olmadı için carisi de çok az. Yalnız firmanın tüm resmi işlerinin yanı sıra(beyanname-ssk- vs?.); ödemeler-çekler-teminat mektubları vs?. hazırlanması ödenmesi çeklerin yazılması Muhasebe Müdürü tarafından tek kişi olarak yapılacaktır. 2.bir eleman olmayacaktır. Çalışma koşulları haftada 6 gün olarak 08:00-18:00 dır. Maaş taleplerinizi ve şartlarınız belirtirseniz sevinirim.

Ynt: SMMM Belgeli Muhasebe Müdürü Maaş Talebi

Öncelikle şunu sorma istiyorum, bu iş yeri nerde ? İkincisi bu firmada smmm olarak kaşe yetkisi kullanılacakmı yoksa tam tasdik kapsamında yeminli mali müşavirle anlaşılmış olarak devam edilecek mi ?

Firmada Tam Tastik var ama SMMM kullanacak kaşesini... Firma 3 Değişik ilde mevcut... İstanbulda Merkezi...

Tufan bey ücret konusu sizin tecrübelerinize bağlı biraz, meslekte nasılsınız neler verdiniz, şu anda ne kadar kazanıyorsunuz çünkü, bu tip firmalar (yardımcı eleman almayan) genelde az parayla çok iş yapılsın isterler. Bu teraziyi ayarlayıp firmayı ölçmeniz gerekli.

3.000 lira ücret

atakan005 ' Alıntı:
3.000 lira ücret (Kaşeyi kullanıyor olmak önemli vede iş yoğunluğuna bakmak lazım)
Araba (Muhasebede tek başına olunacağına göre kesinlikle araba lazım)
Birde c.tesileri yarım gün olması iyi olur, yoksa başka türlü kesinlikle kendine ve ailene
zaman ayıramazsın.

Benim kanıma göre 3000 vermezler. Bu tip elemanlar eğer 3-5 yıl deneyimli ise 2000 -2500 civarı alıyorlar.

nguroy ' Alıntı:
Benim kanıma göre 3000 vermezler. Bu tip elemanlar eğer 3-5 yıl deneyimli ise 2000 -2500 civarı alıyorlar.
İşin bulunduğu yeri onun için sordum zaten
İstanbul için fazla değil o ücret ve de işi tekbaşına yapacağını düşünürsen az bile.

Öyle 3000 üstü buluyorsa hiç düşünmeden kabul etsin.

Yer İstanbulda Lakin aynı 12 yıldır çalışan müdür 58 yaşında son aldığı maaş 4.500 tl ..... Yanlız fiyat analiz daha henüz oluşmadı....

tufanari ' Alıntı:
Yer İstanbulda Lakin aynı 12 yıldır çalışan müdür 58 yaşında son aldığı maaş 4.500 tl ..... Yanlız fiyat analiz daha henüz oluşmadı....
Tufan bey, size böyle bir iş teklifimi yapıldı yoksa siz böyle bir personel arayışı içerisinde misiniz ?

Neyse Arkadaşlar ücret belirlendi ... Başvurular da değerlendiriliyor... İlginize teşekkürler...

Kaçmış o belirlenen ücret bizimle de paylaşsanız. :(

bızımle paylaşırmısınız belırlenen ucretı bızde kendımızı değerlendırelım ???

Bence bu yazı gerçek değildi. Bir sondaj yaptı forumdaşımız. ???

aynen bende katılıyorum. Amaç nedir anlayamadım

Bu tip yönlendirmeler bu forumda zaman zaman oluyor. Normaldir. Ancak arkadaşlar amaçlarını açıkça yazarsa daha rahat paylaşım olur.

Petrol fışkırdı mı ;D

Yoklama çekti yani. Sondaj çok kullanılan bir deyimdir.