Smmm Belgem Olduğu İçin Depresyondayım

iş arıyorum ve bulamıyorum istediğim 1500-2000 arası maaş makul saatleri olan sabah 8 olur 9 olur akşam 5 olur 6 olur arası çalışma saatlerinde bir iş...belgeli olarak arıyorum bulamıyorum belgeyi kenara bırakıp ön muhasebede arıyorum gene bulamıyorum bu nasıl bir çelişki anlamadım gitti. mesajımı okuyup bildiğiniz bir iş olursa bana buradan ulaşırsanız çok sevinirim.özeldende yazabilirsiniz.istanbul gaziosmanpaşada oturuyorum bayanım.saygılarımla....

eger belgem var dedinse hic almazlar ise. adam bilmeyen bir adamı işe alıyor .defter kaybetmek istemiyorr...

bir kagıt parcasında sadece ibaret kalıyor.eski moruklar sana ekmek yedirtmezler birisi mercedese biniyor aylık geliri 1 trilyon sende belgeni en zor sınavlara girmiş almıssın ekmek yiyemiyorsun.bayanlara kimse defterde vermek istemiyor.arkadaslar ben size diyorum örgütlenelim hakkımızı arıyalım .son bes yıl haric ondan önce belge alanları tekrar sınav yapıp yeniden belge dagıtmalılar..

Çok kaba bir benzetme olmuş senin için aynı şeyler söylense ne düşünürsün.İş kısmet meselesi her zaman olmayabiliyor nezakete davet ediyorum.Bazı başarılı olanlar her meslekte olduğu gibi sivrilebiliyor pazarlama meselesi bilgini pazarlayabiliyorsan oluyor.İstanbul gibi bir yerde muhakkak bir iş çıkacaktır işyerlerinin üretimin ticaretin çoğu İstanbulda gazete ilanlarını takip etmek lazım iş kura kayıt olup bakmak lazım.Emanet belge ile çalışan bazı kişilerin bir çok işi var adamlar tercih ediliyor müşteriye yaklaşımları güven veriyor demek ki iş alabiliyorlar.Bizden paketlenenler hep aynı yere gidiyor yarı fiatına diyorlar.Soru sahibi biraz sabredecek iş bulabileceği yerlere bakacak arkadaşları ile iletişime geçecek iş aradığını hissetirecek.İyi çalışmalar.

iş arıyorum ve bulamıyorum istediğim 1500-2000 arası maaş makul saatleri olan sabah 8 olur 9 olur akşam 5 olur 6 olur arası çalışma saatlerinde bir iş...belgeli olarak arıyorum bulamıyorum belgeyi kenara bırakıp ön muhasebede arıyorum gene bulamıyorum bu nasıl bir çelişki anlamadım gitti. mesajımı okuyup bildiğiniz bir iş olursa bana buradan ulaşırsanız çok sevinirim.özeldende yazabilirsiniz.istanbul gaziosmanpaşada oturuyorum bayanım.saygılarımla....

Lütfen 1500-2000 TL maaşla iş aramayın, bu mesleğe haksızlık.

iyi diyorsunda sazın yok bir :)) emanat belge imiş onlar sahtekar bir kerem kaçak defter tutuyorlar..sende bunu destekliyorsun acaba sende belgenimi kiraladın milleti koruyorsun.ben hakkımı belge kiralayanlara helal etmiyorum.sana smmm belgesini devlet bedava vermişdir sınava girmemişssindir umrunda olmuyor..ben seni kınıyorum.

adamlar tabiki almaz smmm olmuşsun hiç pazarlık etme gücün yok zavallı durumunda ve pısırık çekingen duruyorsun onun için işe almıyorlar at binenin kılıç kuşananın demiş atalarımız kendinden emin cesur olsan işverenlerin düşük maaş tuzakalrına düşmesen yaptığı numaraları yemesen o iş için biçilmiş kaftan olduğunu karşıya yansıtabilesen 3000 tl ile iş arasan bulursun ama hem smmmm olacaksın hemde 1500-2000 tl maaş deyip her şarta razı olacaksın vur abalıya misali işverenler senin postunu çıkartırlar dik dur eğilme meslekdaşlar seninle istersen özelden tüyo vereyim güzel bir cv hazırlayalım bak nasıl görüşmelere çağrılırsın orada da ne yapacapını anlatayım işi kaparsın işe girincede destek oluruz dostum merak etme ayrıca işverenler uzun süre smmm bürosunda çalışanlara hiç sıcak bakmıyor haberiniz olsun onun için büroda kendinizi tüketmemişsinizdir umarım

Son düzenleme:
Sn Tanca;

Bence siz önce kendinize bir dönüp baksanız. Bu Türkçe ile (yabancı dili geçtik) C.V hazırlarsanız işiniz biraz zor olur gibi.)))

sayın nguroy isteyene edebiyat isteyene felsefe isteyene sosyoloji isteyene tarih dersi verebilirim ki önce size maalesef sizin yeriniz benim için çok ayrı ama ben bilerek dikkat etmiyorum sebepleri de bana kalsın ama tertip düzen konusunda titizlik konusunda çok şükür uluslararasu gerekli takdirlere ve belgelere sahibim sizin değerli görüşlerinize ihtiyacımız var polemiklerinize değil sizi severim

teşekkür ederim. Ben de başkası olsa yazmazdım zaten. Ancak siz olunca samimiyete güvenerek yazdım. Amacımın kırıcı olmka olmadığını siz bilirsiniz.
Yalnız " bilerek dikkat etmiyorum" neden ? Bunu anlayamadım. Neden bilerek yazım kurallarına dikkat etmiyorsunuz?

sayınca tanca dogru sölemiş muhasebe bürosunda kendini yıpratanları şirketler almıyor ben canlı sahidiyim bunun.birde her seyi biliyorum deme sana tavsiye.senin belgen var en az 3500 tl iste...

kimse alınmasın ama kendinize saygınız yoksa bile şu mesleğe saygınzı olsun
,1500 lira ne ya köşede simit satsam alırım tek riskim de zabıta olur en fazla tepsiden olurum

belliki siz daha belgeyi almadınız bende ruhsatımı almadan önce öyle konuşuyordum.öyle kolaysa o zaman iş öner yazmak kolay sen hangi saygıdan bahsediyorsun.uzaktan davulun sesi hoş geliyor anladım ben...

belliki siz daha belgeyi almadınız bende ruhsatımı almadan önce öyle konuşuyordum.öyle kolaysa o zaman iş öner yazmak kolay sen hangi saygıdan bahsediyorsun.uzaktan davulun sesi hoş geliyor anladım ben...

merhaba
bende belgeyi kazandığımda 5 aylık bi işsizlik dönemi yaşadım insan afallıyor haliyle :)
sabırlı olup ilanları sürekli takip edin mutlaka bulacaksınızdır , maaş konusundada çok düşük tutarsanız insanlar haliyle bu iş bilmez havasına giriyor , minimum 2.000 - 2.500 altına düşmemeye çalışın