SMMM Mührünü Değiştirmek İstiyoruz..

Tahsin Kurt

Fenomen Üye
Platin Üye
Selamlar...Elimizdeki mührü uzun zamandır kullanmaktayız..Artık basıldığında okunamaz hale geldi..Odayı aradık yaklaşık 120 YTL masrafı var,mühürü geri veriyoruz,Ankara'dan yeni mühür gelmesi en az 15 gün sürermiş..Bu sürede biz ne kullanacaz..Vergi levhaları tasdik zamanları geldi..Oda bu konuda bişey demedi.Fazla beklemezsiniz 15 günde yeni mührünüz gelir dedi.. Bu olayı daha önce yaşayan arkadaşlar ne önerirler..Bu durumda mühür değişimini mayısta sonra yapmam daha uygun gibi geliyor bana..Saygılar...

Ynt: SMMM Mührünü Değiştirmek İstiyoruz..

o mühürün bırak yıpranmış halini, normal hali bile düzgün çıkmaz ki zaten :))

Ayrıca bir ara birde yedek mühür talebinde bulunmuştuk..Müşavirliğini kendi bünyesinde yaptığımız firmaların onayları için evrakları büroya getirmek zor oluyor diye,yedek mühür talep etmiştik.Onu da kabul etmediler...Bir mühüre sığındık gidiyoruz bakalım...

Mühürler dökümden yapıldığı için yıpranmaları yada gözükmemeleri imkansız, önceden gözükmüyorsa şimdi de gözükmez birşey demiyorum, ama önce basılan gözüküyorduda şimdi gözükmüyor diyorsanız, sert telli bir fırça ile temizleyin derim, ben temizledim ve gayet iyi gözüküyor.:) ;D :)