SMMM Yeterlilik Notları

ilk girişte 6 dersi nasıl verdınız kursa gıttınızmı ve kaynak onerıız nedır ?
Arkadaşlar Merhaba ;
İlk girişimdi sınava 6 dersi verebildim. Tek ders Mali Tablolar kaldı.Basit diye çok çalışmadım 43 le bırakmışlar. Elimde adam akıllı not yok notu olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

Sn. İsmailavsar;

Kursa gitmedim. Evde çalıştım. Kaynak olarak tek bir kaynak öneremem vergi için YMM Ali Murat Yıldız ın notları baya iyi. Ozan Bingöl Hoca için de iyi diyen arkadaşlar var. Maliyet Yurdakul Çaldağ. komisyonda onun olduğu rivayeti var. Denetimden [email protected] adresindeki notlar yeterli diye düşünüyorum. Meslek Hukuku' nda dehanın notları güzel. Temel hukuk' ta Arif Kocaman ın kitabı yeterli olur. Başarılar dilerim.

evet arkadaşlar kendilerine göndereceğim diye notları silebiliyorlar.one drive a bölümündeki notlara Allaha şükür şimdilik birşey olmadı oraya bakabilirsiniz :)

arkadaşlar şifre yine değişti smmm+123456
(bu sefer mailin şifresi maile girmeye çalışan beceriden yoksun bir arkadaş yüzünden değişmiştir.o arkadaş zahmet edip hiç yeterlilikle falan uğraşmasın emeğine yazık)

sidarta_77 kardeşim, ben emaildeki notlardan çalıştım hukuk dersine.. haziran sınavında ilk defa girdim sebepsiz zenginleşme dışındaki soruların hiç biri yoktu ordaki notlarda? hukuk devleti tanımı, marka ve ücret konuları hangi hukuk dallarına giriyor onlardan bile tam emin değilim.. Bu konuları da kapsayan bi döküman var mıdır elinde acaba? yardımcı olursan cok sevinirim.. Şimdiden çok teşekkür ederim.

iy çalışmalar

sidarta_77 kardeşim, ben emaildeki notlardan çalıştım hukuk dersine.. haziran sınavında ilk defa girdim sebepsiz zenginleşme dışındaki soruların hiç biri yoktu ordaki notlarda? hukuk devleti tanımı, marka ve ücret konuları hangi hukuk dallarına giriyor onlardan bile tam emin değilim.. Bu konuları da kapsayan bi döküman var mıdır elinde acaba? yardımcı olursan cok sevinirim.. Şimdiden çok teşekkür ederim.

iy çalışmalar
benim tek vergi kaldı.temel hukuk notlarını arkadaşlardan biri eklemişti.gayet iyi görünüyordu ama ben artık takip edemiyorum çok fazla.ben bir hayır başlattım devam ettiren arkadaşlar var sağolsunlar.inşallah karşılığını hem bu dünyada hem de ahirette görürler

benim tek vergi kaldı.temel hukuk notlarını arkadaşlardan biri eklemişti.gayet iyi görünüyordu ama ben artık takip edemiyorum çok fazla.ben bir hayır başlattım devam ettiren arkadaşlar var sağolsunlar.inşallah karşılığını hem bu dünyada hem de ahirette görürler

sidarta hocam mail bende ruhsatı alınca gözün arkada kalmasın :D

tamam hocam eywallah olmazsa mail bildirimine seni de ekleyeyim.şifre değişikliği durumunda ben göremezsem sen müdahele edersin

MAİLİN ŞİFRESİ : smmm+123456 olmuştur

one drive da yüklü olan belgeler de var oraya bakmayı unutmayın (one drive a girmek için outlook yazısının yanındaki aşağı oka tıklıyoruz.oradan one drive a gidiyoruz)

arkadaşlar hesapla ilgili bir problem olursa bana mail atın [email protected]
iyi günler hocam paylaşımlara ulaşamadım yardımcı olur musunuz acaba "mail veya parola hatalı" uyarısı veriyor :(