SMMM Yeterlilik Notları

şifre:smmm+12345 maili biri yine almaya çalışmış.bi de facebookuna bağlamış.anguslarla dolu memleketimiz

Arkadaşlar sınavları verdim çok şükür. Elimdeki notları ve çıkarmış olduğum özetleri [email protected] sitesine yükledim. Notlar ve özetler klasörü altından yüklediğim notlar ve özetlere ulaşabilirsiniz. Özellikle Meslek Hukuku ve Denetim dersi için yapmış olduğum excel özeti dersi bir bütün olarak aklınızda tutmanız açısından faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Şimdiden hepinize Allah kolaylıklar versin.

Arkadaşlar Merhaba ;
İlk girişimdi sınava 6 dersi verebildim. Tek ders Mali Tablolar kaldı.Basit diye çok çalışmadım 43 le bırakmışlar. Elimde adam akıllı not yok notu olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

Arkadaşlar Merhaba ;
İlk girişimdi sınava 6 dersi verebildim. Tek ders Mali Tablolar kaldı.Basit diye çok çalışmadım 43 le bırakmışlar. Elimde adam akıllı not yok notu olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

hocam analize dehanın ince bir kitabı var.ondan çalışırsan çok rahat geçersin.sözelleri ihmal etme.analizden geçmenin anahtarı sözel sorular