SMMM Yeterlilik Notları

Ne arşiv miş :) indirmekle bitmedi :D hocam ne kadar teşekkür etsem az, gerçekten cok ama cok teşekkür ederim 2 gündür kaynak aramaktan canım cıkmıştı.
herşey gönlünüzce olsun. iyi günler

arkadaşlar mail'e girdiğimde Güvenlik bilgisi değişikliği isteğinde bulundunuz mu? diye mesaj veriyor??

Her dönem mail kullanmasını bilmeyen birileri gelir. Allak bullak eder, biz de böyle girerken sorun yaşarız. Bende de aynı hatayı veriyor.

Güvenlik bilgisi değişikliği isteğinde bulundunuz mu?
Birisi tarafından smmm_yeterlilik​@hotmail​.com​ hesabının güvenlik bilgilerinin değiştirilmesi için bir işlem başlatıldı.
Evet, bendim
Hayır, ben değildim

evet deyince

Hesabınızı kullanmaya devam edin
E-posta, Skype, OneDrive ve cihazlarınıza her zamanki gibi erişmeye devam etmek için İleri'ye tıklayın.
11.11.2014 tarihinde eski güvenlik bilgileriniz ********82 ile değiştirilecek. Aşağıdaki listede belirtilen eski güvenlik bilgilerinize artık erişebiliyorsanız "Güvenlik bilgilerimi buldum"a tıklayın.

fe*****@hotmail.com
si*****@gmail.com
********94

Güvenlik bilgilerimi buldum

hayır deyince

Hesabınızı korumamıza yardımcı olun
Hassas bilgilere erişmeye çalıştığınızdan kimliğinizi doğrulamak için bir güvenlik kodu kullanmanız gerekiyor. Kodunuzu nasıl almak istersiniz?
E-posta fe*****@hotmail.com
E-posta si*****@gmail.com
SMS ********94
Ara: ********94

Kodum var

yani sonuçta 3 gündür aynı soruları soruyor. mail sahibi arkadaş bir bakarsa iyi olur. sınava 1 hafta kaldı.

Mail ve paylaşımlar için teşekkürler.
Çok güzel bir sistem olmuş. Bende evde hazırlanmaya başladım.
Bir mayısta stajım bitecek. 31 Temmuz sınavına hazırlanıyorum.