Smmm Yeterlilik Sınav Sonuçlarına İtiraz

Hiç umudum yok ama insan bekliyor işte :)
Açıklansın da, yeni döneme başvurayım diye bekliyorum bir yandan da.

Hiç umudum yok ama insan bekliyor işte :)
Açıklansın da, yeni döneme başvurayım diye bekliyorum bir yandan da.

Aynen umudum olmasa şans oyunu gibi bir ihtimal bekliyoruz :)
Beni tedirgin eden geçtiğimiz maliyet dersinin de tekrar değerlendirilmesi :)

Geçen hafta başında hafta içi diyorlardı.
Bu haftada yine hafta içi diyorlar
Kesin haftaya kalır.

Bir sonraki Cuma gününe kadar açıklanmaz bence.

Maliyet dersi notlarının herkes için tekrar değerlendirildiği konusunda bir şey okudum. (Tesmerden bu yönde cevap aldığını söyleyenler var)
Eğer böyleyse oluşan mücbir sebep sonrası 4-8 temmuza kadar sarkabilir bu durum.

Maliyet dersi notlarının herkes için tekrar değerlendirildiği konusunda bir şey okudum. (Tesmerden bu yönde cevap aldığını söyleyenler var)
Eğer böyleyse oluşan mücbir sebep sonrası 4-8 temmuza kadar sarkabilir bu durum.

Bayramdan sonraya kalır o zaman. :)
Ne güzel.

Tesmer ile ben görüştüm. Yeniden değerlendirme yapılmıyor. Tamamen sistem hatasından kaynaklıymış. Dikkate almayın dediler. Ayrıca yeniden değerlendirildiğini farz edin bizim gibi bu dersten geçen ve hatta ruhsatlarını alan arkadaşlar var. Onların ruhsatlarını mı iptal edecekler o zaman. Merak etmeyin bence. Hayırlısıyla açıklasınlar artık. Geçtiysek geçtik kaldıysak kaldık. Sizi bilmiyorum ama benim içimden ders çalışmak gelmiyor geçmiş olabilme ihtimalinden

Bu hafta dediler. Gerçi bugün perşembe. Sanırım sistem notların girilmesi sırasında hata verdi. Onu düzeltmeye çalışıyorlar bence. Normal şartta pazartesi açıklanması gerekiyordu. Öğlen saatlerine kadar maliyet notları siyahtı sonra kırmızıya döndü. Bence notlar yüklenirken bir terslik oldu.

Tesmer ile ben görüştüm. Yeniden değerlendirme yapılmıyor. Tamamen sistem hatasından kaynaklıymış. Dikkate almayın dediler. Ayrıca yeniden değerlendirildiğini farz edin bizim gibi bu dersten geçen ve hatta ruhsatlarını alan arkadaşlar var. Onların ruhsatlarını mı iptal edecekler o zaman. Merak etmeyin bence. Hayırlısıyla açıklasınlar artık. Geçtiysek geçtik kaldıysak kaldık. Sizi bilmiyorum ama benim içimden ders çalışmak gelmiyor geçmiş olabilme ihtimalinden

Sadece sorunlu dersin kırmızı olması bana pek sistemsel gibi gelmedi.