SMMM Yeterlilik Sınavı Ders Notları.!

Ynt: SMMM Yeterlilik Sınavı Ders Notları.!

atellia ' Alıntı:
Elinde Hasan Türedi'nin denetim notları olan lütfen [email protected] a gönderebilir mi ?
hasan türedinin kitabı var bende ama not şeklin de değil malesef
oradan mı çıkıyormuş sorular peki biliyor musunuz?

hedef1 ' Alıntı:
atellia ' Alıntı:
Elinde Hasan Türedi'nin denetim notları olan lütfen [email protected] a gönderebilir mi ?

Arkadaşlar Denetimde son 2-3 dönemdir HASAN TÜREDİ'nin kitabından çıkıyor sorular nerden biliyorsun diyecek olursanız 2010/2 dönem denetim sınav soru ve cevaplarına bakarsanız tesmerin sitesinden, cevap kağıdının altında yazıyor kaynak HASAN TÜREDİ diye, ben bu kitaba çalışarak 74 aldım

denetimden bende hasan türediye çalıştım ve bende 74 aldım, 5 sorunun hepsini tam olarak cevaplamıştım 100 bekliyordum 74 gelince çok şaşırdım denetimin soruları basit ancak puanı biraz kıt sanırım yada bana kıt verdi çünkü kitabın aynısıydı cevaplar

SerbestMüşavir ' Alıntı:
hedef1 ' Alıntı:
atellia ' Alıntı:

Arkadaşlar Denetimde son 2-3 dönemdir HASAN TÜREDİ'nin kitabından çıkıyor sorular nerden biliyorsun diyecek olursanız 2010/2 dönem denetim sınav soru ve cevaplarına bakarsanız tesmerin sitesinden, cevap kağıdının altında yazıyor kaynak HASAN TÜREDİ diye, ben bu kitaba çalışarak 74 aldım

sevindim o zaman :) ben aralıkta giricem hemen başlıyım not çıkarmaya

Ynt: SMMM Yeterlilik Ders Notları

atellia ' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,

Forum sayfamızda ders notları başlığının açılması, artık ders çalışılmaya başlanmış olduğunun göstergesidir diye düşünüyorum. Finansal,Maliyet,Meslek,Vergi,Analizden sınavlara girdim. Şayet bu derslerden geçersem, ağırlıkla finansal ve vergi not ve kitaplarımı buradan dağıtacağım. Sınav sonuçlarının açıklandığı gün yeni bir sayfa açarak benden ilk talepte bulunacak olan bir veya birkaç arkadaşa vereceğim. Bu kitapları bana veren arkadaş da yine bu forum sitesinden bir arkadaştı. Notları elden ele dolaştırmak koşuluyla bana hediye etmişti. Maliyet muhasebesinden elimde çok güzel kendi notlarım ve efsana hocanın çözümlü soruları var. Maliyetten geçecemeyeceğimi düşündüğüm için o notları bir süre daha bekleteceğim. Tabi olur da kazara o dersten de geçersem o notları da seve seve vereceğim. Ancak buradan bir arkadaşın mail adresine sadece "efsane hocanın notlarını" gönderirim. Ancak göndereceğim kişinin internetten herkesin ulaşabileceği şekilde yüklemesi koşuluyla. Ben kendim bu işlemin nasıl yapıldığını bilmediğim için, gönüllü bu işi yapabilecek bir arkadaşa gönderebilirim.

Halen gönüllü aranıyorsa ben gönüllüyüm. Baktığım çoğu konuda arkadaşların hep silinen linkler yüzünden mağdur olduğunu gördüm. Yada isteklerine cevap verilmediğinden şikayetçiler. Benim her ay düzenli uzattığım premium hesabım var. Elinizdeki her türlü notu yükleyebilirim elime ulaştığı takdirde. Silinme, süre bekleme, mail bekleme gibi sorunlar, gecikmeler olmadan indirir herkes.

Düzenleme: Anlaşılan gönüllüye ihtiyaç yok:) İş dolayısıyla haftasonu dahil çalıştığımızdan, her zaman forumları takip edemiyorum, şayet bu tarz bir ihtiyaç duyulursa profilimde mail adresim var. Ulaşabilirsiniz..

smmm yeterlilik sıvanlarında haklar çok önemli bu sınava giren arkadaşlarıma en önemli tavsiyem ilk sınavda bile girmediğiniz dersler için hakkınız yanmıyor. İlk etapta geçebileceğinmiz derslere ağırlık verin 2 defa sınavları pas geçme hakkınız var.Örneğin ilk sınavda finansal muhasebe hukuk denetim gibi 3 derse giren arkadaşım 2 sınavında maliyet bir zor bir kolay geliyor maliyet analiz e girer ise geriye kalan dersler için artık pas hakkı kalmıyor vergi ve meslek hukukundada kalan dersleri ile geçebiliyor. 2012 mart ayında kurulun değişeceğinide giren arkadaşlar göz ardı etmesin herkese başarılar son hakkı kalan arkadaşlarım eminim çalışarak geçeceksiniz kimsenin emeği boşa gitmesin. Herkese iyi bayramlar....

Arkadaşlar Ağustos dan beri kimse bişey yazmamış. Ama yeni sınav yaklaşıyor. 3-4 Aralık 2011 sınavı için ders notlarına ihtiyacım var. Lütfen yardımcı olun. Son haklarıma giriyorum ve sıkışmış durumdayım. Sesimi duyan varsa lütfen yardımmm. [email protected] mail adresimmm

Arkadaşlar mail adresimize not istemek yerine not olan arkadaşlar burdan paylaşsalar isteyen indirse ?
bana maliyet notu lazım diğerlerinide yollarsanız ben bu sayfadan yayınlayabilirim teşşekkür ediyorum.
([email protected])

maliyet notlarını gönderirseniz sevinirim
iyi çalışmalar