SMMM Yeterlilik Sınavı Ders Notları.!

Ynt: SMMM Yeterlilik Sınavı Ders Notları.!

arkadaşlar görmeyen yada dikkat etmeyen sınava girecek olan arkadaşlarıma ufak bir hatırlatma yapmak istiyorum.teos sistemine girdiğinizde yukarı bölümde yasa ve yönetmelikler bölümü var tıkladığınız orda 3568 sayılı kanun hakkında kaynaklar çıkıyor birebir sınav sorularına uygundur.meslek hukuku dersinizde güzel bir kaynak olacaktır.

Arkadaşlar ben bu notları gonderdiğiniz linklerden almaıyorum elinde olan varsa bana mail olarak atabilirmi hepsini [email protected] simdiden tskler saygılar...

arkadaşlar bende 2012 aralık sınavına hazırlanıyorum ama elimde not yok hangi kaynaktan çalışacağımı bilmiyorum kısacası karışık bi haldeyim...elinde not olanlar banada gönderirse çok sevinirim... [email protected]

ayrıca sınav tecrübelerinizi de aktarırsanız bizi de aydınlatmış olursunuz ...şimdiden teşekkürler

2013 ilk dönemde gireceğim ders çalışmaya başlamak istiyorum. Notları olan varsa mail adresime gönderebilir mi ?
şimdiden teşekkür ederim. [email protected]

Arkadaşlar ben de 2012 aralık dönemi yeterlilik sınavına hazırlanıyorum.
Maalesef elimde ders notu yok ders notlarını paylaşabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler .
mail adresim [email protected]

Arkadaşlar bende nette yana yakıla not arıyorum ama hala bişi bulamadım, lütfen elinizde not varsa mail atarmısınız..

Son düzenleme: