SMMM Yeterlilik Sınavı Ders Notları.!

Arkadaşlar defalarca uyarıyoruz. genelde mail adreslerinizi paylaşmayın. Bunun bize bir zararı yok. Ancak bazı kötü niyetli kişiler tarafından kullanılabilir.

Arkadaşlar elimde dehanın 2012 basım Smmm yeterlilik tüm dersler ( 7 tane ) kitapları var.
Eşimle birbimizden habersiz aldığımız için bende 2 takım oldu.Kitaplar bugün alındı.Ancak bu takımda 707 soru cevap yok..
İhtiyacı olan arkadaşlara 100 TL den verebilirim.

Ders notlarını paylaşmak isteyenler upload sitelerine yükleyip burada link verebilirler. Üyeler bu konuda duyarlı olmalı, email isteyen kullanıcıları aşağıdaki sitelere yükleme yapmaları konusunda uyarmalıdır.

Email toplayan üyeleri sorgusuz forumdan uzaklaştırabiliriz.

Upload Sitelerinden Bazıları:
RapidShare Secure Data Logistics
Hotfile.com One click file hosting
Free Online Storage & File Upload with FileServe
En Önemli ve Faydalı Bulduğum : Google Dökümanlar...

Birkaç konu başlığı altında mesaj yazdım ama ne yazık ki cevap alamadım. Kurs ve yararlı göreceğiniz notları bende talep ediyorum. Paylaşacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Mail adresimi vereyim fakat admin in talebi doğrultusunda link paylaşılırsa da sevinirim.

[email protected]

Birkaç konu başlığı altında mesaj yazdım ama ne yazık ki cevap alamadım. Kurs ve yararlı göreceğiniz notları bende talep ediyorum. Paylaşacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Mail adresimi vereyim fakat admin in talebi doğrultusunda link paylaşılırsa da sevinirim.

[email protected]

[email protected]

smmm+1234 adresinde gerekli ve güncel notlar var

Orhan hocam
Merhaba
Senden ricam elinde olan notları bana mail atarmısın şu an 2.hakkım geçti dün sabah ki TESMER in şaka yaptık demesinden sonra iyice sıkıldım
[email protected]

Arkadaşlar Meslek Hukuku ve Denetim derslerini Deha'nın notları üzerinden Excel de sıralamış öyle çalışmıştım. Bütün konuları bir arada görünce konu dağılmıyor ve daha kolay akılda kalıyor. Belki işinize yarar diye [email protected] adresine atıyorum. Başlıklarda belki birkaç eksik olabilir onu da yine maildeki ders notlarıyla karşılaştırıp gereken düzeltmeleri yaparsınız. Orada birçok not olduğu için karışmaması için Meslek Hukuk Emre ve Denetim Emre olarak yazdım. Hepinize kolay gelsin.

Arkadaşlar elinizde maliyet muhasebesi ders notu varmı gerçekten çok ihtiyacım var son iki hakkım tek dersten 32 ile yine kaldım bu dönem.

Arkadaşlar Meslek Hukuku ve Denetim derslerini Deha'nın notları üzerinden Excel de sıralamış öyle çalışmıştım. Bütün konuları bir arada görünce konu dağılmıyor ve daha kolay akılda kalıyor. Belki işinize yarar diye [email protected] adresine atıyorum. Başlıklarda belki birkaç eksik olabilir onu da yine maildeki ders notlarıyla karşılaştırıp gereken düzeltmeleri yaparsınız. Orada birçok not olduğu için karışmaması için Meslek Hukuk Emre ve Denetim Emre olarak yazdım. Hepinize kolay gelsin.

Arkadaşlar notlara giriş için şifre neydi acaba?

Arkadaşlar denetim için kursa giden ve hocaların çıkma ihtimali var dedikleri soru varmı acaba