Son hakkı olup Maliyet Muhasebesine Aralıkta sınava girecek olan var mı?

Merhaba arkadaşlar,benim maliyetten son hakkım,açıkçası sınava mart 2012 de girmeyi düşünüyordum,bazı arkadaşlar yücel beyle görüştüklerini,aralıktaki maliyet muhasebesi sınavına girin diyormuş,maliyetten çok yığılma ve itiraz olunca aralık sınavının geçen seneki finansal muhasebe sınavındaki gibi kolay gelmesini düşünüyorum,açıkçası kafam karışık,en iyisi tabiki ders çalışmak bu söylenti ve ya gerçek bilemiyorum,maliyetten son hakkı olan arkadaşlar aranızda duyum alan varmı sınavla ilgili ya da sizin düşünceleriniz neler?

Ynt: Son hakkı olup Maliyet Muhasebesine Aralıkta sınava girecek olan var mı?

maliyetten benim gibi ağlayanlar nerdesiniz yorum bekliyoruz..........

dostum ben yucel beyle 20 gün önce konuştum banada aynısını söyledi gir bu sınava eğer temmuziçin sorsaydın gir demezdim ama bu sınav için söylüyorun gir arkadaşlarınada söyle onlarda girsinler daha acık nasıl konuşayım dedi karar senin

btunalı arkadaşım cevap verdiğin için teşekkür ederim,hakkımızda hayırlısı olsun artık............

Arkadaşlar Bugün Tesmerden Bi Kaynaktan haber aldık. Ve yapılan İtirazlar Ve Haklı Gerekçeler Sebebiyle Maliyet Hocasını Komisyondan Çıkarıcaklarmış. Görüşme Aşamasında ve % 90 Görevine son verilecek denildi. Ben aynı kaynaktan Yusuf Sürmen Vakasındada daha haber yayılmadan Bilgi almıştım oda doru çıkmıştı. Bilginiz Olsun bu arada yaptığımız itirazlarla ilgili Kağıtların Tekrardan İncelenmediğin Sadece Not Toplamalarında hata varmı diye Kontrol edildiğini söylediler yanii benim gibi 80 90 beklerken 10 almış arkadaşlar. Sınava hazırlanmaya başlasak iyi olucak gibi olucak.

MRTMTN ' Alıntı:
Arkadaşlar Bugün Tesmerden Bi Kaynaktan haber aldık. Ve yapılan İtirazlar Ve Haklı Gerekçeler Sebebiyle Maliyet Hocasını Komisyondan Çıkarıcaklarmış. Görüşme Aşamasında ve % 90 Görevine son verilecek denildi. Ben aynı kaynaktan Yusuf Sürmen Vakasındada daha haber yayılmadan Bilgi almıştım oda doru çıkmıştı. Bilginiz Olsun bu arada yaptığımız itirazlarla ilgili Kağıtların Tekrardan İncelenmediğin Sadece Not Toplamalarında hata varmı diye Kontrol edildiğini söylediler yanii benim gibi 80 90 beklerken 10 almış arkadaşlar. Sınava hazırlanmaya başlasak iyi olucak gibi olucak.

3. dönemdir hazırlanıyoz zaten muradım.. :D
artık bıkkınlık geldi.. bu sefer geceriz inşallah

her kez farklı bir şey söylüyor kimi kağıtlar yeniden okutulacak diyor kimi okunmayacak sadece puanlar yeniden toplanacak diyor madem sadece toplanacaktı da herkez boşunamı her yere dilekçe mail gönderdi.yapılan itirazların hiç mi önemi yok.komisyon değişecek miş mart sınavından sonra değişseydi ya kardeşim böyle soru mu sorulur deyip te gönderselerdi o kadar insanı 5-6 ay daha ileri attılar.sonra temmuz sınavında daha değişiğini yapıp bi 5-6 ay daha ileri neymiş aralık kolay olacak mış bu masalları çok duyduk ölme eşşeğim ölme yoncalar bitsin de ye

SEDEM ' Alıntı:
her kez farklı bir şey söylüyor kimi kağıtlar yeniden okutulacak diyor kimi okunmayacak sadece puanlar yeniden toplanacak diyor madem sadece toplanacaktı da herkez boşunamı her yere dilekçe mail gönderdi.yapılan itirazların hiç mi önemi yok.komisyon değişecek miş mart sınavından sonra değişseydi ya kardeşim böyle soru mu sorulur deyip te gönderselerdi o kadar insanı 5-6 ay daha ileri attılar.sonra temmuz sınavında daha değişiğini yapıp bi 5-6 ay daha ileri neymiş aralık kolay olacak mış bu masalları çok duyduk ölme eşşeğim ölme yoncalar bitsin de ye

Arkadaşım benimde temennimdi Tekrar Okunması Sonuçta Bende 80 90 beklerken 10 aldım Tekrardan Sınava girmek gibi Bi hevesimde yok. İnşallah aldığım bilgi yanlıştır. Kağatlar Tekrar değerlendirilir. Ancak Hiç sanmıyorum aLdığım bilgide Bu yönde. Mart sınavında Neden Komisyondan almamışlar diyosun ama o sorunun sağlıklı bi cevabı vardı ve Komisyonun Ben sorduğumun yanıtını isteme hakkına sahibim deme şansı var. Ancak temmuzda Bu şekilde Değil Doru yapanlarınki yanlış kabul edildi Tesmerin Kendi Öretileriyle Çelişti verdikleri cevaplar. Haklı Gerekçelerle İtirazlar Olduğu İçinde Komisyondan Çıkarma Kararı Alınacakmış. nediyim hakkımızda Hayırlısı Olsun.

Ona bakarsan Yusuf Sürmen de sorduğu sorunun cevabını istiyordu ,ne oluyo en az iki dönem üst üste adayları dökmeden bir şeyler yapmıyorlar.
onlar için gelsin paralar
bizler için gitsin paralar
gitsin zamanlar
ve gitsin emekler çabalar dön başa dön başa
İlahi adalet tecelli edecektir bir gün mutlaka.

SEDEM ' Alıntı:
Ona bakarsan Yusuf Sürmen de sorduğu sorunun cevabını istiyordu ,ne oluyo en az iki dönem üst üste adayları dökmeden bir şeyler yapmıyorlar.
onlar için gelsin paralar
bizler için gitsin paralar
gitsin zamanlar
ve gitsin emekler çabalar dön başa dön başa
İlahi adalet tecelli edecektir bir gün mutlaka.

Yusuf Sürmen Sorduğunun Cevabını İstiyodu ama Kendine Göre Genel Kabul Görmüş yöntemlere göre değil Onun herkezinkinden Farklı yorumlamaları vardı bu sebeple gönderdiler komisyondan. İnşallah Bu olaydada Hakkımızı Alırızda İlahi adalet yerini bulur.

Zaten hangi nabza göre nasıl şerbet vereceğimizi bizde şaşırdık.Ayrıca çalışma kitabı olmayan yada belirli bir kaynağı ,kitabı olmayan başka bir sınav daha bilmiyorum,siz biliyor musunuz? Cd aldırıyorlar ama öğrettiklerini doğru kabul etmiyorlar.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

arkadaslar yücelbey in numarasını yazabilirsiniz..biz de bilgi almaya çalışalım..

türmobun telefonu: 0312 232 50 60 bu no dan yücel beye ulaşabilirsiniz..sekreteri çıkıyor zaten ilk başta konu nedir diye soruyor... arkadaşlar başka görüşen varsa paylaşsın lütfen.. ona göre yolumuzu çizelim... ne kadar çok arkadaşımız araryıp bilgi alırsa teyitleşmiş oluruz burdan....

arkadaşlar başka yücel beyle görüşen varmı yazsın lütfen

bir haber varmı arkadaşlar görüşen,konuşan... lütfen paylaşın teyitleşmiş oluruz bu arada itirazlarda inşallah bi değişme olur ama zannetmiyorum...hayırlısı

Slm arkadaşlar benimde maliye ve finansal son sınav haklarım 2 sinede Aralıkta gireceğim. Finansalda 44 almışım itiraz ettim. İtiraz sonuçlarına nereden bakıyorsunuz. Teos dan bakamadım da ,,,,

itiraz sonuçları daha açıklanmadiki

kursata arkadaşın biri açıklandı dedi bana oyüzden sordum du

yok ya ben şimdi baktım açıklanmamış...

arkadaslar yücel bey le ben de konuştum..sınava mutlaka girin dedi..bilginize..