Son sınavı kazanıp spk başvurusu yapan var mı aramızda

Ynt: Son sınavı kazanıp spk başvurusu yapan var mı aramızda

Servet bey;

Ben geçen yıl kazanıp bu yıl başvurumu yapıp lisansımı reel basılı olarak aldım.

ben de geçen yılki son sınavda belgeyi almaya hak kazandım şimdi evrakları hazırlama aşamasındayım. fakat çok karışık bir sistem tüm bilgileri girmeme rağmen lisans başvuru ödeme ekranına gelemedim nerede hata yapıyorum bilmiyorum bilgide vermiyorlar telefonla yardımcı olacak arkadaş varsa şimdiden teşekkürler

sisteme ilk girdiğiniz anda eksik olan alanlar için pop up olarak ekrana geliyor olması gerek.

kişisel bilgilerinizi girdikten sonra. savcılık ve noterde onaylattığınız öğrenim+nüfus cüzdanı suretinizi yevmiye noları ve tarihleriyle girmelisiniz (sicil 1 ve sicil 2 alanlarına) sonrasında lisan başvuru adımına geldiğinizde eksiğinizi tekrar hatırlatır.

şayet eksiklik yok ise kk tahsilatı için ekran açılıyor. ödemeyi yapıp evrakları ulaştırdığınızdan itibaren 2.5 ay içinde lisansınız basılı hale geliyor. tüm aşamaları ekrandan takip edeceksiniz telefon ile ilgi vermiyorlar.

yevmiye numaralarını girmediğimden ilerlemiyormuş tşk ilginize saygılarımla........

yardımcı olabildiysek ne mutlu..

Lisansınızın hayırlı olmasını dilerim.

teşekkür ederim. umarım hepimize hayırlı olur. en büyük korkum denetim sürecininde smmm gibi ayaklar altına
alınıp itibarsızlaştırılmaması bu denli zorlu süreçlerden geçen meslek mensublarının emeklerinin karşılıklarını
alabileceği bir yapı olması umudu ile................

Selam,

bende aralık 2011 de sınavı kazandım. evrakları istanbula yolladım.Ekranda, lisans belgesi düzenlendi yazıyor. (01.03.2012)

Fakat hala belge gelmedi.

deep bluer, siz ne kadar sürede belgeyi aldınız?

slm arkadaşlar belge almaya hak kazandım ben de.. ne zamana kadar almak için başvurabilirim cvplarsanız çok sevinirim

www.tspakb.org.tr sitesinden lisanslama bölümünden adınıza kayıt açıyorsunuz. akabinde istenilen evrakları hazırlayıp harcınızı kk olarak yine bu sistemden yatırıyorsunuz.

evraklarınızı birliğe gönderip akibetini yine hesabınızdan takip ediyorsunuz.