Staj Sınavını Geçmek İçin Kaç Doğru Yapmak Gerekir ?

reghull

Katkı Sunan Üye
smmm Staj başlatma Sınavını Gecmek için Kac Doğru Yapmak Gerekir
60 doğru yeter mi??:confused:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bir sene öncesine kadar 54+10 ile geçmiştim şimdi daha az diye biliyorum. Toplamda 55-56 net yapan kazanıyor.

sınava eski müfredattan girecegim 1 alan sorusu 4 genel kültür sorusuna mi eşit

qPBqJV.jpg
[/url][/IMG]

2015/3 sınavında 58 alan+7 gk (gk 8 boş)=65 netle 75,küsuratlı bir puan aldım. Barajın 60 puan olduğu bu sınavı geçmek hiç de zor değil. İlk girenlerin gözünü korkutabilirler, ancak o kadar abartılacak bir sınav değil haberiniz olsun.

qPBqJV.jpg
[/url][/IMG]

2015/3 sınavında 58 alan+7 gk (gk 8 boş)=65 netle 75,küsuratlı bir puan aldım. Barajın 60 puan olduğu bu sınavı geçmek hiç de zor değil. İlk girenlerin gözünü korkutabilirler, ancak o kadar abartılacak bir sınav değil haberiniz olsun.
şimdi yeni sistem eski sistem diye ayırdılar ya müfredatı,ben eski müfredatla gireceğim sinava avantaj mi olur dezavantaj mı çaneğrisi açısından

Çok karmaşık olmuş sistem. 2011'de girdim ben sgs'ye çan sistemi vardı bizde. Hiç belli olmuyordu bi dönem 60 doğruyla geçiliyordu bi dönem 80 :)

güncel kaçar doğru yapmalıyız alan 45,gngk 15 yapsak kurtarırmıyız eski sistemden gireceğim

şuanki sistemde önemli olan alan yapmak. alandan 48 yap genel kültür genel yetenekten 8 9 yap 60 alıyorsun.
garanti istiyorsan en az alandan 50 yapman lazım. 48 le geçende gördüm

Staj sınavı basit bir sınav abarttıkları gibi değil hele son zamanlarda çok düşük netlerle geçiliyor. Ortalama baya düşük.

Staj sınavı basit bir sınav abarttıkları gibi değil hele son zamanlarda çok düşük netlerle geçiliyor. Ortalama baya düşük.
Hocam süre olmadığı için bazı konuları elemek zorundayım,maliye, maliyet muhasebesi,vergi hukuku ve muh.standartlarına (toplam 28 soru)hiç elimi bile sürmeden gireceğim sınava sizce şansım var mı:confused: