Stajyer Sorunları bölümünü düzenli kullanan (okuyan, yazan) kaç kişi var?

the accountant

Katkı Sunan Üye
1) Stajyer Sorunları bölümünü düzenli bir şekilde (hemen hemen her gün) kullanan (mesaj okuyan ve/veya yazan) takribi toplam kaç kişi var acaba?

2) Üye olmayıp da ziyaretçi olanlar da mesaj yazabiliyorlar mı, anketlere cevap verebiliyorlar mı?

Ynt: Stajyer Sorunları bölümünü düzenli kullanan (okuyan, yazan) kaç kişi var?

Ben buraya çok alıştım hemen hergün uğrarım, yeni konuları incelerim...

Forumda en çok tıkladığım yer "okunmayan konular" bölümü.

Tüm başlıklara bakıyorum denebilir.

Bu başlıktan nasıl bir sonuca varabiliriz?

STAJYER SORUNLARI...(düzenli takibe yeni başlayacağım.)
içi dolu bir konu bu.ben de henüz stajı başlatamadan bir dosya döşeyip ANKARA ya ulaştırmayı vazife bildim .Bu konuda forumdan da destek aldım tabi ki.Bağlı odalarla sorun çözmek güç olması bir yana Ankara'dan da hala hiiiç ses yok . Umarım 'çok' yetkililerin de dikkatini çekebiliriz sorunlarımız üzerine .
Bence temel mesele ; daha stajyer olamadan başlıyor . Yani sınav kazanıp staj başlatma aşamasına gelene kadar yapayalnız oluyoruz.Tanıdık ,eş dost ilişkisi bir yere kadar ... Odadan aktivite beklemek fazla mı ??? Yada stajyer adayının yer bulmasının zorunlu olduğu kadar BÜROLARIN da stajyer çalıştırma zorunluluğu getirilemez mi?Herkese STAJ kolay GELE...
ALLAH'A EMANET OLUNUZ.

holden17 ' Alıntı:
Forumda en çok tıkladığım yer "okunmayan konular" bölümü.

Tüm başlıklara bakıyorum denebilir.

Bu başlıktan nasıl bir sonuca varabiliriz?

şöyle bir sonuca varmak istiyorum, bu bölümde bazen anketler açıyoruz malumunuz, bunların bir kısmını sadece 10-15 kişi cevaplıyor, o yüzden sordum acaba düzenli giren kaç kişi var diye, yani herkez buraya cevap yazmasına gerek yok tabi "ben giriyorum" diye, bir moderatör yazsa yeterli olurdu, örneğin 245 kişinin logu var vb. gibi. Çünkü ben de forumun bu bölümünün çok fazla kişi tarafından takip edildiğini tahmin ediyorum ve nasıl oluyor da bu kadar çok kişinin girdiği bir yerde anketlere bu kadar az katılım oluyor. merak buydu. :)

bende hergün birkaç defa okuyorum... alışkanlık oldu.. belki sınav sürecindendir ama diğer bölümlerde gayet güzel güncel sorunlarla karşılaşıyoruz.. faydalı oluyor..

SMMM oldum ama hala buraya bakmadan edemiyorum. Alışkanlık oldu harhalde :)

bende smmm oldum.ama sürekli takipteyim.sanırım bağışıklık yaptı.herkese başarılar.