Stajyerler Gelin Tanışalım

• Konbuyu başlatan Ogün Güneş
  • Başlangıç tarihi
Öncelikle sayın ogün güneş'e böyle bir oluşuma vesile olduğu için teşekürederim. Sizlere katılmam biraz geç oldu ama olsun zararın neresinden dönsek kârdır. :)))
2004 yılı 2 Yıllık trakya üniversitesi mezunuyum. mezun olduğum yıl hemen sm stajımı başlattım. 2004/9. Dönem S.m. Stajeriyim. Şuanda açıköğretimden lisansımı tamamlıyorum. 4. Sınıf öğrencisiyim. Odanın Savunma bakanlığıyla s.m. stajerleri için tecil anlaşması olmaması beni sıkıntıya soktu. Ama demokraside çare tükenmezmiş. Bende bu sene sınıfta kalıcam. Vede seneye istanbul ticaret üniversitesinde yüksek lisans yapıp. Stajımın bitiş süresi olan 2008/9. döneme kadar askere gitmicem :)) 5 Yıllık mesleki tecrübem var. Lisedeyken stajer olarak girdiğim muhasebe bürosunda 2 yıldan beri muhasebe müdürü olarak çalışıyorum. Aranızda belkide en genç stajerim. 22 yaşındayım.
Murat sarı'ya ayrıca üye olmam için teşvik ettiği için teşekürederim.

Saygılarımla,

[email protected]

Herkese selam Ben Mehmet izmirliyim.

Bende 12 Kasım 2005 SMMM staj sınavını kazandım.

Bütün stajyer arkadaşlarıma stajyerlik dönemi ve sonrasında başarılı bir meslek yaşamı diliyorum

Tüm Stajyer Arkadaşlara Merhaba, :p

Stajım Mayıs/2005’ de başladı.

Her türlü mesleki ve diğer konularda Messenger veya E-mail ile bilgi alışverişinde bulunmak üzere... :wink:

[email protected]

İstanbul-Üsküdar[/b]

merhaba arkadaşlar,
ben 2006 mart dönemi staj başlatma sınavını kazandım,kismet olursa
mayısta staja baslıyacağım.en yeniniz benim gibi...

Merhaba stajyer arkadaşlarım;

Ben de 12 Kasım 2005 te yapılan SMMM Staja başlama sınavını ilk girişimde kazanarak 01 Ocak 2006 tarihi itibarıyla SMMM Stajıma başladım. Bizlere böyle bir fırsat tanıyıp Forum oluşturan Alomaliye yöneticilerine teşekkür ediyorum ve tabi Ogün Güneş'e de teşekkür ediyorum. Birlikteliğimiz bizlere toplumda daha saygın bir konum ve esaslı bir itibar kazandıracaktır.
Herkese başarılar diliyorum.

[email protected]

merhaba arkadaşlar bende 2006/Ocak döneminde stajını başlatanlardanım. yani stajzede diyorum ben diyer arkadaşların bu işe olan şevkini kırmak istemem ama maalesef gördüklerimden sonra bu kelimeyi kullanmak zorunda hissediyorum kendimi "STAJZEDE"

messenger adresim : [email protected]

slm arkadaşlar. ben henüz yeniyim bu sitede. İsmim mustafa. yardımınızı beklediğim bir konu var. belki yeri değil ama yeniyim, zamanla alışırım. bugünlük idare edin. Ben İkt. Fak. kamu Yönetimi (4 Yıllık) mezunuyum. Acaba ben de smmm olarak stajyerliğe başlayabilir miyim. mezun olduğum bölüm uygun mu acaba. cevaplarsanız çok sevinirim. İnterneti araştırdım bu konuda bir açıklama bulamadım. İKTİSAT FAKÜLTESİ KAMU YÖNETİMİ BÖLÜMÜ (4 YILLIK). En yakın zamanda cevap.
Şimdiden hepinize teşekkürler, stajınızda başarılar, mutlu günler dilerim.

3568 SY' Alıntı:
Serbest muhasebeci malî müşavir olabilmenin özel şartları:

Madde 5 – A) Serbest muhasebeci malî müşavir olabilmek için aşağıdaki özel şartlar aranır.

a) Hukuk, iktisat, maliye, işletme, muhasebe, bankacılık, kamu yönetimi ve siyasal bilimler dallarında eğitim veren fakülte ve yüksekokullardan veya denkliği Yükseköğretim Kurumunca tasdik edilmiş yabancı yükseköğretim kurumlarından en az lisans seviyesinde mezun olmak veya diğer öğretim kurumlarından lisans seviyesinde mezun olmakla beraber bu fıkrada belirtilen bilim dallarından lisansüstü seviyesinde diploma almış olmak.

smmm.sınavına hazırlık

merhabalar,
09/2004 de stajımı başlattım,18-19 kasım 2006 tarihindeki smmm sınavına gireceğim,ders çalışmaya başladım.daha önce sınava giren arkadaşların tavsiye edecekleri kaynaklar varsa bildirmelerini rica ediyorum.staja hazırlanırken tesmerin cd.lerinden çalışmıştım,ilk sınavda kazandım.bu sefer cd. almadım,smmm.lik sınavı için cd.den yararlananlar var mı?tavsiye ederminiz?
herkese iyi çalışmalar,teşekkür ederim.

Merhaba
ben 2006/KASIM 'da il yeterlilik sınavına girdim.3 dersimi verdim.2006/MART'da da 3 dersimi verdi. Şuanda 1 dersim kalmasına rağmen ne yapacağımı şaşırmışdurumdayım vermek zorunda olduğum ders vergi hukuku ve ben hangi kaynaktan çalışacağımı bilemiyorum.
Bana bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
HERKESE BOL ŞANS....

Merhabalar

Eylül 2005 Döneminde Stajımı Başlattım..

Ogün'e çok teşekkürler,böyle bir dayanışmayı başlattığı için ve ayrıca Kaynaklar için..

[email protected]

selam arkadaşlar
adım nurdan smmm stajım mayıs 2006 da başladı
izmirliyim.

slm
bende staja baslamak ıstıyorum yalnız ılk sınava gırdıgımde kesın kazanmam lazım cunku emın olun kı ben bu işi severek katıldım ama zormus bu konuda kaynak bılgılerı olan bana yardım ederseniz sevinirim
sayglarımla tüm muhaseyle ilgilenen arkadaslarıma :(

merhaba

merhaba arkadaşlar. ben kasım 2005 sınavını kazandım ve 2006 ocak itibariyle stajım başladı. burada ciddi şekilde bilgi alışverişi yapabileceğimize inanıyorum. istanbuldanım. tüm arkadaşlara kolay gelsin

merhaba

merhaba arkadaşlar. ben kasım 2005 sınavını kazandım ve 2006 ocak itibariyle stajım başladı istanbuldanım. burada ciddi şekilde bilgi alışverişinde bulunabiliriz diye düşünüyorum. birbirimize yardımcı olursak sanırım herşey daha kolay olacaktır.
selamlar