fonradar

Stajyerler Gelin Tanışalım

• Konbuyu başlatan Ogün Güneş
  • Başlangıç tarihi
Merhaba
Eylül/2005 de stajımı başlattım.

Öncelikle staj başlatacak, stajı devam eden ve sataj bitirme aşamasındaki tüm arkadaşlara başarılar diliyorum.

Herşey gönlünüzce olsun.

Bilgi alışverişinde bulunmak dileğiyle.

İstanbul-Yenibosna

[email protected]

Selamlar genç arkadaşlarım,
Meslekte 35 yılımı tamamladım. Uzun yıllar özel sektörde yöneticilik yaptım her düzeyde çalıştım. Yaşım 55 oldu ama yüreğimdeki gençlik ateşi hiç sönmedi.
İstanbulda olup herhangi bir konuda yardıma ihtiyacı olan genç arkadaşlarım çekinmeden benle bağlantı kurabilirler.
Ruhunuzdaki amatör heyecanı asla öldürmeyin.
Başarılar dilerim.

Bende stajımı mayıs/2005 te başlattım.
Tüm stajyer arkadaşlarıma bu zorlu ve engebeli yolda başarılar dilerim.

MERHABALAR

BEN OCAK-2006 ALTIDA STAJIMI BAŞLATTIM DAHA ÇÖMEZİM YANİ BENDE USE İLE İLGİLİ OGÜN SAYESİNDE BİŞEYLER ÖĞRENDİM
HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR

Selam genç arkadaşlarım:

Meslekte 35 yılım doldu. İstanbuldayım ama hala staja devam ediyorum. :l :) Her zaman her konuda sizlere yardıma hazırım.İnanın kalbim hala genç. Msn adresim [email protected]

Kolaylıklar dilerim

selamlar herkese ben Erman!

2005 mayıs dönemi stajyeriyim! harika bir şekilde dewam ediyor stajyerliğim!! alomaliye sitesine o kadar çok giriyorum ama forumlar kısmını hiç görmemişim!! çok iyi olmuş bence!! Alomaliye'ye teşekkürler!!

Tüm stajyer arkadaşalara selam ve saygılarımı sunuyorum ve de Ogün arkadaışımıza da böyle bir başlık açtığı için ayrıca teşekkür ediyorum. Stajım ocak/2005 te başladı. Celal arkadaş ve Ogün arkadaşın önerdiği kitapların faydalı olacağını sanıyorum. Arkadaşlar birde bu kitapların temin yerleri ve adreslerini verirseniz tşk ederim.

[email protected]

sıaj başlama sınav kitabı

Elimde islam çankaya'nın 2004 basımı kitabı var.Yeni sınav sistemine göre diye belirtilen 2005 basımını almama gerek varmıdır sizce?

Merhabalar..

Ben İzmirden Seza..Mayıs/2005'te başladım staja..Hepimize kolay gelsin..

[email protected]

Not: Geçen aylarda biri Tesmer'in Cdlerinden çalışmanın faydalı olup olmadığını sormuş..Ben kimseye tek başına o Cdleri tavsiye edemem..Çünkü sağolsunlar sadece okunacak şekilde yapmışlar programı..okuyarak aklınızda pek birşey kalmıyor..(bilmiyorum belki ben yazarak, not alarak, çizerek çalışmaya alışkın olduğum içindir) Yanında ek kaynaklarınız varsa Cd yararlı oluyor çünkü Cdler gerçekten ayrıntılı..Üniversite kitaplarına benziyor anlatım tarzı..Bana kalırsa hiç boşu boşuna o Cdlere para vermeyin yerine gidin 5-10 tane kitap alın..Fayda maliyet ilişkisi kurduğunuzda kitaplar ağır basıyor diyorum ben..

bende stajyerim :(

merhaba 2006 OCAK döneminde stajımı başlattım ve halen kariyerime stajyer olarak devam ediyorum:)

nice dostluklar dileklerimle bu uygulamayı başlatan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

My e-mail address: [email protected]

selamlar

oda bir stajer.

smmm staj başlatma sınavını ilk sınavda verdim.

inter aktif staj başlatma cd'lerinden çalıştım tavsiye ederim.

[email protected]

Herkese merhaba,

Arzu ben 2005/mayıs döneminde stajım başladı.
Arkadaşlar bizim cilemiz ne zaman bitecek, sürekli kendimizi bilgimizi kanıtlamak zorundayız staja başlama sınavı smmm yeterlilik sınavı

Herkese kolay gelsin,

merhaba,ben Melahat,marttaki smmm staj başlatma sınavını kazandım,ancak hiç iş deneyimim yok,nerde staj yapmam daha iyi olur,bundan sonra beni neler bekliyor,nasıl bir yol izlemeliyim,iyi bir staj yeri bulmak için ne yapmalıyım,bana yardımcı olacabilecek arkadaşlardan cevap bekliyorum...

wind_83' Alıntı:
merhaba,ben Melahat,marttaki smmm staj başlatma sınavını kazandım,ancak hiç iş deneyimim yok,nerde staj yapmam daha iyi olur,bundan sonra beni neler bekliyor,nasıl bir yol izlemeliyim,iyi bir staj yeri bulmak için ne yapmalıyım,bana yardımcı olacabilecek arkadaşlardan cevap bekliyorum...
Öncelikle tebrik ederim, bir smmm veya ymm yanında yada bunların gözetiminde stajınızı yapacaksınız, staj yapılacak yer ile ilgili şimdiden tesmerle iletişim halinde olmanızı öneririm uygun bir yer olduğunda sizinle iletişime geçebilirler.

merhaba

Arkadaşlar ben smmm stajeriyim 2005/09 eylül dönemi yazışalım bilgi paylaşalım tanışalım şimdi ve mesleğe atlırken gayet iyi olur bu işe devre diyelim öncekilere üstat diyelim. İyi hoş olur doğubayazıta yaşıyorum muhasebe büromuz vardır çok şirin ve hoş güzel meslektir. yazışalım.

sağolun ogün bey,ben şimdi odaya gidicem ve kazandığımı haber vericem öylemi,onlar yardımcı olabilirler diyosunuz,ben de staj yeri bulana kadar bekleyeceğim sanıyodum,tekrar sağolun dediğinizi yapıcam,ama diğer kazanan arkadaşlar nerede?fikir alışverişi yaparsak ne kadar da hoş olur halbuki...

bi de ogün bey,firma da staj yapmayı önermiyomusunuz,sıkıntılı olacağı söyleniyor,sizce hangisi daha iyi,off kafamda çook soru var çookkk...

arkadaşım mümkünse smmm bürosunda yapmaya çalış işin formaliteleri kolay şirkette ise iste şiket merkeziymiş gelir tablosuymuş bilançosuymuş şikette staj yapıpta tekrar baştan alan arkadaşlarım var ama buroda böyle sıkıntılar olmaz diye düşünüyorum. Yine de şirkette staj yapan arkadaşlardan yorumlarını al mutlaka kolay gelsin