Stajyerler Gelin Tanışalım

• Konbuyu başlatan Ogün Güneş
  • Başlangıç tarihi
Merhabalar;

Merhabalar Sayın Ogün Güneş;

Bende 01 01 2006 tarihinde staja başlayan, mesleğe gerçekten aşık olan, yaşam tarzı olarak gören bir stajyerim.

Bu forum harici bir kaç forumu da günlük ve güncel olarak takip ediyorum. Burada fazla aktif olarak rol alamıyorum bunun sebebi de burda üstadımız çok fazla olduğu için şuanda öğrenmekle yetiniyorum.

Kısaca kendimi takdim etmek isterim;

Adı Soyadı .: Murat Sayar
Memleketi .: Denizli
Ünvanı .: SM Stajyeri
MSN Adresi .: [email protected]

Herkese iyi günler, allah yardımcımız olsun.

Geleceğin meslek mensuplaran saygı ve sevgilerimle, hoşçakalın.

Merhabalar

Merhaba Arkadaşlar ben 2006/ocak dönemli stajyeryerim forumda meslek yeni arkadaşlar tanıyıp fikir alış verişi olması dileğyle hipinize saygılar

:p slm arkadaşlar, 24 haziran sınavında sonunda başarılı oldum herkese bol şans dilerim. stajın dondurulmasıyla ilgili bilgisi olan bir arkadaşımız varsa danışmak istedigim birşey olacak, yardımcı olursanız çok memnun olurum.

staj

merhaba arkadaşlar eylül 2006 tarihinde bende stajımı başlatacağım. kazandıktan sonra neler yapılıyor odaya gidip ben staj başlatma sınavını kazandım eeee? diye mi sormak gerek.yardımcı olurmusunuz?

Merhabalar sayın Gül;

Tabii odaya gidip ben ilk adımı attım bundan sonra başıma ne çoraplar öreceksiniz diye soruyorsunuz :D

Oda sizin sınav sonucunuzu posta ile gönderecek. Bunun ardından sınavı kazandığınıza dair yazı ve stajı başlatmak için evrak listesi gönderecek.

Sizden staj dosyanız için gerekli evrakları tamamlamanızı ve staj yeri bulmanızı isteyecektir.

Yani uzun lafın Türkçesi onlar size ulaşıyorlar, merak etmeyin.

Allah yardımcımız olsun.

İyi çalışmalar, hoşçakalın.

staj

24 haziran itibari ile staj başlatma sınavını kazananlar arkadaşlara bir şey sormak istiyorum bilgisi olan varsa lütfen cevap yazar mısınız? telefonuma odadan bir mesaj geldi 1 günlük eğitim ile ilgili siteye bakın diye bakıyorum bakıyorum bir şey göremiyorum. bir bilginiz var ise yardımcı olur musunuz?

MERHABA

BEN HENÜZ STAJIMI BAŞLATMADIM AMA AĞUSTOSDA RESMİ OLARAK BAŞVURACAĞIM . BİRAZ ACEMİ BİR STJYERİM BANA YARDIMCI OLABİLİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM HER KONUDA BİLGİ VE YARDIMLARINIZ BEKLİYORUM
TEŞEKKÜRLER

merhaba, herkese selamlar. Benim de mayıs-2005 döneminde stajım başladı. Şu an daha çok cd lerle hazırlık yapıyorum.Mesleki anlamda bu forumun yararlı olacağını düşünüyorum.Herkese başarılar dilerim.

çok zor olmuyor ama birikim istiyor bence. Anlatılmayan da sorulabiliyor.
sen kaçınıçı cd desin?

merhaba arkadaşlar.

benim stajım da 2005/eylül'de başladı.

herkese başarılar.

smmm yeterlilik

merhaba,
ben kasımda smmm yeterliliğe giricem ama kaynak konusunda bilgim yok.. hangi kitapları tavsiye edersiniz arkadaşlar..

maillerinizi bekliyorum..