Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

kapot ' Alıntı:
çok korkuyorum ya bi dersi geçip birisini kalırsam yada ikisinden de kalırsam ben sonuçlara bakmaya korkuyorum

Benimde maliyet ve meslek var. Maliyet tamamda meslekden tırsıyorum. Off ya bide yeni düzenlemelerden sorumluyuz. Allah yardımcımız olsun.

Arkadaşlar ben bugün şunu anladım.

Tesmerdeki telefona bakanlar sırf telefonlara baksınlar diye orada çalışıyorlar. Yani arayanlara bilgi vermek değilde boş çevirmemek için.

Bugün balance arkadaşımız ne dedi geçen dönem tesmeri aradım bilgimiz yok dediler dedi ama 5 dk sonra arandım dedi.

gülümse1907 ' Alıntı:
kapot ' Alıntı:
çok korkuyorum ya bi dersi geçip birisini kalırsam yada ikisinden de kalırsam ben sonuçlara bakmaya korkuyorum

Benimde maliyet ve meslek var. Maliyet tamamda meslekden tırsıyorum. Off ya bide yeni düzenlemelerden sorumluyuz. Allah yardımcımız olsun.

gülümse..maliyet tamam derken.efsane hocanınki dorğu yani dimi..

deniro ' Alıntı:
gülümse1907 ' Alıntı:
kapot ' Alıntı:

gülümse..maliyet tamam derken.efsane hocanınki dorğu yani dimi..

Arkadaşım benim ilk soruda %80 doğru olduğu için maliyetten geçeceğimi düşünüyorum. 2.Soru ile ilgilide şıklar olduğu için soruyu komple silmezler. Yani 2.soruda puan getirir diye düşünüyorum.

2. girişim maliyet hukuk bide denetim var ilk girişimdede iddialıydım yine iddialıyım inşallah geçecem.
geçen üçündende 40 la kalmıştım. :)

açıklanması bişey değil sonuçlar inşallah lehimize olur.o yüzden kendimi hep frenliyorum arkadaşlar. erkenden havaya girip üzülmeyelim lütfen..

1517 ' Alıntı:
açıklanması bişey değil sonuçlar inşallah lehimize olur.o yüzden kendimi hep frenliyorum arkadaşlar. erkenden havaya girip üzülmeyelim lütfen..

Valla doğru söylüyosun eğer geçemezsem hüsran olur. Gerçi hayırlısını dilemek lazım ama zaman çabuk geçiyor stajım 2007 eylülde bitti 1 sene oldu ya offff.

üzmek için yazmadım sizi ama gerçekten çok korkuyorum.inşallah herşey gönlümüze göre olur.
maliyetten sana güveniyorum gülümse ,geçeceğimi söylemiştin geçemezsem girersin artık yerime :)

1517 ' Alıntı:
üzmek için yazmadım sizi ama gerçekten çok korkuyorum.inşallah herşey gönlümüze göre olur.
maliyetten sana güveniyorum gülümse ,geçeceğimi söylemiştin geçemezsem girersin artık yerime :)

Olur girerimde benim kimlik pembe:)

gülümse1907 ' Alıntı:
1517 ' Alıntı:

Valla doğru söylüyosun eğer geçemezsem hüsran olur. Gerçi hayırlısını dilemek lazım ama zaman çabuk geçiyor stajım 2007 eylülde bitti 1 sene oldu ya offff.

arkadaşlar benim ismmmo da çalışan arkadaşım daha onlara gelen bişey olmadığını söyledi bilgilerinize...sadece ilk önce ankara nın öğreneceğini söylüyo merkez olduğu için herkes için hayırlısı olsun

var atg :) ankaradan
tesmerden atıldığından biliyoruz :)

1517 ' Alıntı:
var atg :) ankaradan
tesmerden atıldığından biliyoruz :)

Ha onu biliyorum. Oda benden haber bekliyodu:) Eğer bugün haber alamasaydık sabah beraber tesmere gidecektik:)

ben aranıyorum sürekli ama belamı bulamadım daha

gülümse sabah öğrenirsen benimde listede olup olmadığımı sordurur musun istanbula :)

Arkadaşlar ben çıkıyorum. Herkese iyi akşamlar. Yarın görüşürüz. Yada evden girerim nete :)