Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

:) bende sizin dünyanızdanım :) iyi akşamlar herkese...

gitarist34 ' Alıntı:
Kendi kendime konuşsam deli derler mi acaba :-\ :-[ :o

valla bence artık bize kimse deli demez:) bu kadar stresli bi süreçten sonra kendi kendimize de konuşabiliriz valla:):):)
nasılsınız arkadaşlar stres durumları nasıl?

bende stres sıfır yeni ölçtüm:)
ama kalabilme ihtimalim yüksek:) nasip :)
maliyetten geçersen gülümse kaynakların benim dimi sen daha görmek istemezsin onları:)

Bu forumda gündüz çılgın gibi mesajlar uçuşuyordu, hatta sinir harpleri yaşanıyordu,
bir anda buharlaşıp gittiler ve geriye bizler kaldık...

ben sana inanıyorum seni biraz tanıyanda inanır, açıklanmazsa bile senden değil sonuçta yanılttılar... yine onlar kaynaklı rahat ol, izmiri arayan arkadaşlarada yarın kesin dendi umarım yarın son gün olur:)

gulsevdam ' Alıntı:
maliyetten geçersen gülümse kaynakların benim dimi sen daha görmek istemezsin onları:)

Aaaaa mümkün değil kimselere vermem ben onları:) İlerde erkek arkadaşım olursa, evlenirsek, çocuğumuz olursa ve oda muhasebeyi seçip bu sınavlara girerse ona verecem notları:)))))

kız valla geri vercem hem inş. kalmazsın filan der insan aşk olsun:)
kalırsamda emanet ben ankarada sınava giriyorum ya gelir alırsın :)
hem delimisin çocuğun smmm olmasın :) biz yandık onlar yanmasın :)

gulsevdam ' Alıntı:
inşallah geçersin gulsevdam inşallah hepimiz yarın iyi haberler alırız. herkes emeklerinin karşılığını alır umarım...

gulsevdam ' Alıntı:
kız valla geri vercem hem inş. kalmazsın filan der insan aşk olsun:)
kalırsamda emanet ben ankarada sınava giriyorum ya gelir alırsın :)
hem delimisin çocuğun smmm olmasın :) biz yandık onlar yanmasın :)

A bak oda doğru benim çocuğum smmm olana kadar sen belgeyi alırsın herhalde:) Alırım geri notları:)

Şaka bi yana inşallah kalmayız ya

iyi akşamlar arkadaşlar bugün kesin açıklanacak yarın dedim ve arkadaşlardan biri fısıltı bunlar onlar serek girerler ve böyle atıp tutarlar dedi ama gerçekten bak yarın % 100 açıklanacak sabah aramalar başlar ama öğleden sonra kesin internette yayınlanacak

ZALE ' Alıntı:
iyi akşamlar arkadaşlar bugün kesin açıklanacak yarın dedim ve arkadaşlardan biri fısıltı bunlar onlar serek girerler ve böyle atıp tutarlar dedi ama gerçekten bak yarın % 100 açıklanacak sabah aramalar başlar ama öğleden sonra kesin internette yayınlanacak

Arkadaşım Ogün Güneş yani mod olan arkadaşımız daha önce bu forumda yaşananlara tanık olduğu için öyle konuştu. Sen yeni üye olduğun için böyle bir izlenim bıraktın bizde. Bende yarın açıklanacağını duydum. Seninle aramızdaki tek fark senin siteye yeni kayıt olman. İnanırmısın o kadar çok kekleyip giden olduki bizleri. Yok komisyonu msnden titretmiş, yok 1 saat sonra açıklancakmış, yok şu yok bu derken hep hayal kırıklığına uğradık.

Umarım ne demek istediğimi anlatabildim.

farkettim ki sınavdan beri sürekli kafamda şöyle bir ses var: ordan 10 verse, ordan 5 verse...durmadan kafamda not hesaplıyorum, bugün bu ayyuka çıktı...kendimi defalarca bıraktım defalarca geçirdim...hangisi ağır geldi onu da bilmiyorum..yarın da eziyet olacak ama inşallah hepimiz çok güzel haberler alırız da değer...gereksiz bi soğukkanlılık vardı bugüne kadar bende, kitaplarımı hazırladım, kalemlerimi çıkardım, 1 senedir çakıldığım masanın üzerine koydum, umarım oradan kaldırırım yarın...hepimiz için dua edicem bugün...

umutburcak ' Alıntı:
farkettim ki sınavdan beri sürekli kafamda şöyle bir ses var: ordan 10 verse, ordan 5 verse...durmadan kafamda not hesaplıyorum, bugün bu ayyuka çıktı...kendimi defalarca bıraktım defalarca geçirdim...hangisi ağır geldi onu da bilmiyorum..yarın da eziyet olacak ama inşallah hepimiz çok güzel haberler alırız da değer...gereksiz bi soğukkanlılık vardı bugüne kadar bende, kitaplarımı hazırladım, kalemlerimi çıkardım, 1 senedir çakıldığım masanın üzerine koydum, umarım oradan kaldırırım yarın...hepimiz için dua edicem bugün...

Tşkler. Hepimiz hakkında hayırlısı olur inşallah. Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın.

anladım tabiki benim bu ikinci girişim ilk sınavda 6 tanesini verdim ve 1 dersim kaldı ve geçen sınavdan beri bu forum girer ve okurum herşeyi iyi biliyorum sadece yazmak zor geliyordu bana öğrendiğim bu bilgiyi hepinizle paylaşmak istedim

ZALE ' Alıntı:
anladım tabiki benim bu ikinci girişim ilk sınavda 6 tanesini verdim ve 1 dersim kaldı ve geçen sınavdan beri bu forum girer ve okurum herşeyi iyi biliyorum sadece yazmak zor geliyordu bana öğrendiğim bu bilgiyi hepinizle paylaşmak istedim

Umarım o 1 derside verirsin. Sen izmir tesmerden öğrenmiştin değil mi yarın açıklanacağını?

evet izmir tesmer ve kesinlikle açıklanacağını söylendi